Menu

Skvělý portál je pobočka 21. století, kam se vaši klienti rádi vracejí

Víte, co má společného klientský portál a nadupané auto? Jejich tovární úprava vám k naprosté spokojenosti nikdy nemůže stačit. Chceme vás proto provést světem tuningu portálu. Vypiplat vaši digitální přepážku k dokonalosti. K tomu nám pomůže také naše platforma jNetPublish.

Nepřeceňujeme technologii a nástroje, ale soustředíme se na práci s nimi. Používáme správné produkty za správným účelem. Máme široký záběr. Spojujeme různé technologie k realizaci portálových řešení a systémy na správu obsahu. Umíme do portálu instalovat aplikace třetích stran, portlety a pluginy. Rádi jdeme na dřeň platforem a posouváme jejich možnosti.

Zadáním vaše účast nekončí. Do samotné realizace vás vtáhneme pomocí agilního řízení. Společně portál vyvineme rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb.

Pro správu obsahu nejraději používáme komplexní platformu jNetPublish, kterou neustále zlepšujeme, aby odpovídala aktuálním trendům. Při jeho používání nejsme (s)vázáni licencemi a nemusíme dělat žádné kompromisy. Systém přizpůsobujeme podle vašich přání napříč celým online světem, ať už jeho prostřednictvím budete spravovat své webové stránky, e-shop nebo intranet. A baví nás to.

Váháte? Dáme vám 6 dobrých důvodů, proč používat platformu jNetPublish. Co všechno umí?

Insite Editace
Editujte a formátujte text bez profesionálních znalostí přímo v náhledu stránky.
Různé role pro různé uživatele
Nastavte přístupová práva na míru každému uživateli.
Mobilní web a responzivní design
Pohodlné prohlížení vašeho webu na všech zařízeních.
Propojení komunikačních kanálů
Propojte svoje webové stránky se sociálními sítěmi.
Bezpečnost
jNP ocení bankovní sektor i státní organizace.
Personalizace
Bezproblémová personalizace pomocí našeho produktu Soyka.

Platforma je prověřená desítkami velkých projektů. Běží na ní stránky, které běžně navštěvujete. Třeba Fortuna, Datart, Annonce nebo Allianz. Chcete být v roce 2016 špičkou ve svém oboru? Splňte si své ambice námi.