Java Developer | Etnetera

Java Developer

Java, Scala, REST, MongoDB, SQL, Spring, Elastic, Groovy, Git  atd., to jsou naše oblíbené ingredience.

 

Etnetera hledá deset šikovných prstů (s tolerancí ±1), které si troufají tvořit čistý kód v Javě a chtějí si osahat nové technologie i svobodu vyváženou osobní zodpovědností. Pokud již máš nějaké zkušenosti a jsi žíznivý po tom získat další, máme pro tebe náruč otevřenou.

 

Co ti ukážeme, k čemu tě pustíme a co od tebe očekáváme?

  • Projekty menší, větší, kratší, delší. Osahej si technologie a získej sebevědomí na zadáních, které pro tebe budou odpovídající výzvou.

  • Moderní technologie. Java, Scala, REST, MongoDB, SQL, Spring, Elastic, Groovy, Git  atd., to jsou naše oblíbené ingredience. Přizpůsobujeme se aktuálním trendům a rádi si rozšiřujeme obzory.

  • Už sis přičichl k vývoji webových aplikací a služeb, práci s databázemi, standardizovanému vývoji, dokumentaci a automatizaci všeho, co automatizovat jde.

  • Sám si vybereš, jakým směrem se vydáš. Chceš řešit integrace na API, nákupní košíky, prohledávání katalogů, data o klientkách nebo komunikaci s klientem? U nás je prostor to postupně zjišťovat.

 

Co u nás najdeš na oplátku?

  • Partu juniorních i seniorních nadupaných beden, které žijí technologiemi. Někdy kvůli nim zadumaně mlčí, jindy vášnivě mluví (na pódiu našeho HUBu, kdy o nich přednáší v rámci pravidelného pátečního TechLunche). Bude ti s nimi dobře.

  • Výplatu na účet. Platební stravenkovou kartu, Multisportku, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, z kterých si vybereš dle své preference. Notebook a OS, které si vybereš. Polohovací stůl, sluchátka, externí monitor, všechno pro tvůj maximální komfort.

  • Sexy hračky jako virtuální realitu nebo 3D tiskárnu. Zážitky a další vzdělání v podobě festivalu FuturePort Prague, který pořádáme, nebo firemních soutěží (např. Kódohraní, IoT Challenge nebo šifrovačky).

  • Svobodu. Nejsme fanoušci procesů, papírování, kontrolování. Naše vztahy stojí na důvěře a fair play.

  • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě výroba pořádá DevDay, v září jezdíme na Offline, na podzim plesáme a vyrážíme na Kódohraní.

 

Pokud se nás chceš na něco zeptat, napiš na vitej@etnetera.cz

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.