Recepční Etneterie | Etnetera

Recepční Etneterie

Máš ráda lidi, jejich společnost, nevadí ti různorodá práce a občasné vyrušení od tvých kolegů, kteří potřebují pomoc? A nejsi bejby co sedí v koutě? Tak čti dál!

Co bys dělala?
Starala se o hladký chod recepce. Co to znamená? Kancelářská práce všeho druhu, od evidence smluv, zajištění občerstvení, kancelářských potřeb, zvedání telefonů, vítání klientů, vaření kávy, po poštu a celodenní komunikaci s lidmi. Podpora HR a provozu, zpracovávání excel tabulek. A pokud máš ještě ke všemu cit pro pořádek je to velké plus. 


Koho chceme?
Pátráme po příjemné parťačce do celého týmu, ale i ke všem ostatním kolegům. Zkrátka hledáme slečnu, dívku, mladou dámu, která je samostatná a zároveň se cítí dobře mezi lidmi.
Možná ještě čekáš na svůj první full-time job, ale máš už za sebou alespoň první zkušenost v oblasti administrativy a komunikace s lidmi. Dokážeš naslouchat, jsi organizačně schopná a baví Tě řešení problému. Společně chceme někoho, kdo má smysl pro humor, je pečlivý a zvládá více činností naráz.


Co za to nabízíme my?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Chceš-li, můžeš jezdit do práce na kole, používat naši kolárnu, sprchy nebo tělocvičnu.
  • Kromě výplaty dostaneš i stravenkový paušál, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru: příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění.
  • Káva, nápoje a ovoce zdarma jsou samozřejmostí.
  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery. V kanceláři nebo u piva.
  • Možnost být ve středu dění. Budeš se potkávat se zajímavými lidmi, pomáhat řešit neočekávané situace, budeš vědět, co se kde šustne a mnohdy kolegům pomůžeš svojí všestranností a radou nad zlato☺
  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku.
  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám.
Těšíme se setkání!

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.