Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
27
.
3
2023
|

Nový kapitán na palubě Etnetera Core

Jaro i nový hospodářský rok jsme zahájili opravdu energicky. Martin Palička, dosavadní lídr Etnetera Core, největší a nejstarší společnosti ve skupině, se definitivně rozhodl předat kormidlo lodi do rukou nového kapitána. Stal se jím dosavadní obchodní ředitel Lukáš Kmínek.

Šlo o dlouho plánovaný krok i poměrně nesnadný úkol Martina Paličky, dosavadního lídra Etnetera Core. „Změnu na pozici CEO jsme avizovali minimálně rok dopředu a nového ředitele jsme aktivně hledali. Přál jsem si po téměř dvaceti letech předat tuto svou roli někomu mladšímu, kdo má současně také vhled do celé skupiny a dokáže dobře navázat na náš mindset svobodné firmy,” říká Martin.


V nové roli CEO Etnetera Core je pro Lukáše Kmínka nejdůležitější kontinuita. „Etnetera je už 26 let postavena na hluboce zakořeněných principech svobody, důvěry a férového podnikání, díky kterým s námi jak klienti, tak naši zaměstnanci zůstávají často i desítky let. Mým cílem je proto v této cestě pokračovat. Současně vnímáme, že softwarový trh se vyvíjí neúprosným tempem a se svým týmem bych se rád ještě více zaměřil na měnící se požadavky zákazníků, abychom jim i v budoucnu dokázali v podmínkách digitálního věku pomoci růst a prosperovat,” říká.


Více se o novém CEO dočtete v tiskovém centru společnosti.

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Přečti si taky