Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
27
.
3
2023
|

Úspěch velkého e-shopu závisí na integraci všech systémů

Velký eshop integruje desítky datových zdrojů. Jak dobře je dokáže spojit, to přímo ovlivňuje spokojenost vašeho zákazníka. O integracích na míru jsme mluvili na březnovém ECOMM Summitu v Praze. Shrnujeme pro vás  s Martinem Kačerem, vedoucím ECOMM divize Etnetera Core. 

Co se musí stát, abyste si na internetu koupili plyšová pouta? Na první pohled lechtivá otázka má kromě vlastního nápadu i zcela prozaické technologické řešení, které musí splnit každý e-shop, na kterém si podobnou vecičku objednáváte. Abyste byli spokojeni ( s nákupem na e-shopu, nikoliv s plyšovými pouty), musí do nákupní hry vejít několik desítek systémů najednou. 

Zkusíte si tipnout, kolik různých služeb a systémových napojení při nákupu na e-shopu aktivujeme? Dozvíte se v prezentaci Martina Kačera.

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Přečti si taky