Menu

Vyhněte se výkonnostním pádům. V čem se naše služby performance testů liší od ostatních?

Kde jsou limity našich systémů? Jakou zátěž unesou? Na trhu IT si takové otázky klade většina z nás.

Neobvyklá není ani zkušenost, že si někdo výkonnostním problémem nebo dokonce krizí prošel. Etnetera nabízí odpovědi a návrhy řešení těchto výkonnostních zádrhelů a vyzývá: “Připravme se na ně!”. Ne nadarmo se říká, že připraveným štěstí přeje.

Co je ale fakticky náplní služby performance testů? Proč je děláme lépe než většina ostatních? Performance testy v našem podání obsahují vnímání celkové architektury systémů. Plánují je kompetentní performance architekti.

Díky využití nástroje SmartMeter.io garantujeme nezkreslené, detailní a rychle dostupné výsledky. Prakticky neznáme technologická omezení.

Globální vyhodnocování

Umíme testy plánovat, provádět a vyhodnocovat kdekoli na světě.

Komplexní pokrytí všech částí systému

Měříme a vyhodnocujeme nejen systémové aplikace a jejich rozhraní, ale třeba i mobilní aplikace, databáze a ostatní prvky infrastruktury.

Zkušenosti z výkonového testování jsme ve výsledku schopni přenést na odpovědné osoby u zákazníka a zařadit je do procesu jeho vlastního vývoje, testování nebo dokonce i provozu.

Pro optimální provedení testů využíváme úzké spolupráce s vývojáři SmartMeter.io, kteří disponují i znalostí testovacích nástrojů jako je JMeter, Gatling, HP LoadRunner, Silk Performer, BlazeMeter a dalších. Máme reálné zkušenosti se zátěžovými testy v různých odvětvích. V našich referencích jsou největší banky (ČSOB), pojišťovny (Česká pojišťovna), sázkové společnosti (Fortuna), eshopy (Datart).