Pravidla soutěže

Toto jsou pravidla soutěže Quest to the Future, kterou organizujeme my - společnost Etnetera a.s. Naším cílem je především pobavit. Budeme se snažit být vždy fér, ale jistě chápete, že některé situace je prostě těžké předvídat. Proto neexistuje žádný právní nárok na účast ve hře, správné fungování herního systému, dodržování pravidel ani na získání výhry. Účast v soutěži je dobrovolná a bezplatná, registrací účastník souhlasí s těmito pravidly. Prostě, když se vám to nelíbí, nikdo vás nenutí.

Podoba soutěže a hodnocení

Některé úlohy je možné řešit pouze v prostorách festivalu Future Port ve čtvrtek 7.9.2017. Pokud na festivalu nebudete, můžete se i tak účastnit a pobavit se u ostatních úloh, ale berte prosím na vědomí, že na výhru to pravděpodobně stačit nebude.

Ceny pro vítěze

Jako motivaci pro účast ve hře poskytne Etnetera následující ceny. Stejně jako festival Future Port, i naše ceny jsou orientovány na technologie budoucnosti:

  1. cena: Dron DJI Spark
  2. cena: Sphero Ollie
  3. cena: Arduino Starter Kit

Kromě toho získají účastníci umístění na prvních třech místech v průběžném pořadí ve středu 6.9. ve 22:00 nárok na vstupenku zdarma na festival Future Port.

Líbí se? Tak hurá do toho!

Obecná pravidla

Osobní údaje

Kontakt

www.etnetera.cz futurequest@etnetera.cz