Android developer pro m-commerce | Etnetera

Android developer pro m-commerce

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Jsme Etnetera Mobile, mobilní divize české vývojářské firmy Etnetera. Parta fajn lidí, jejichž průměrný věk je 27 let. Fanoušci design thinkingu, agilu a pečlivého testování. Doufáme, že i tví budoucí kolegové. 

Aktuálně hledáme Android Developera na startující projekt v oblasti m-commerce. V rámci projektu budeme využívat nejmodernější technologie a postupy jako Jetpack Compose pro tvorbu UI, Koin pro DI, Kotlinx Serialization pro serializaci/deserializaci dat a to vše v rámci multi-modulární Clean architektury ve spojení s MVVM.

Jak poznáš, že hledáme právě Tebe?
Udělej si náš fofr test!

 • Baví Tě, když je tvoje práce vidět? Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci O2 TV. Dostaneš se lidem do kapes, rukou i hlav – naše aplikace mají přes 20 milionů stažení.
 • Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek? Chceš si v práci zkoušet programování pro chytré hodinky, televize, Chromecast? 
 • Rád se učíš? Protože pro nás je vzdělávání zásadní týmová hodnota, pořádáme interní i externí eventy zaměřené na sdílení know-how. Chceme, aby ses jich účastnil s námi.
 • Jsi zaměřený nejen na  kvalitní výsledek, ale i na samotný proces tvorby? Budeš s námi dělat codereviews, pomocí kterého můžeš sdílet i nasávat know-how.. 

Ty & my. Těš se na:

 • Výplatu na účet, jasně. Multisportku, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference. Počítač a telefon, který si vybereš. Polohovací stůl, sluchátka, externí monitor, všechno pro tvůj maximální komfort. 
 • Velkou porci vzdělání. Jsme partneři konference mDevCamp a součástí skupiny Etnetera Group, která pořádá festival exponenciálních technologií Future Port Prague.
 • Náš tým pořádá Etnetera Mobile Academy.
 • Příjemnou atmosféru v kanclu. Potřebuješ relax? Pozoruj 5 minut rybičky, podrbej pod stolem psa svého kolegy nebo upusť páru u NHL na Xboxu. 
 • Zdravou dávku svobody. Naše vztahy stojí na důvěře. Proto není problém se domluvit na home officu, zkrácených úvazcích nebo dalších individuálních požadavcích - v současné době samozřejmě zůstáváme na HO dle vlastního uvážení. Kanceláře normálně fungují včetně kávovarů, dovážky jídla a naše recepce se stará o doplnění vitaminů.
 • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků, na úrovní týmu i firmy. Pravidelně spolu snídáme, vyrážíme na hory nebo ferraty, grilujeme ve Stromovce. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě vývojáři pořádají DevDay, v září jezdíme na Offline, na podzim plesáme. 
   

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.