Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Business Analytik/-čka pro e-commerce

Baví tě e-commerce a stavba velký eshopů obecně? Tak to jsi u nás správně!

Chceme ti nabídnout pozici Business analytika pro naše e-commerce projekty, ale i možnost společně řešit nové výzvy a mise v rámci naší e-commerce business unity.

Naše současné portfolio e-commerce klientů se pohybuje od knížek, přes elektroniku třeba až po vany, a tak si určitě přijdeš na své. Omrkni naše reference. Všechny projekty stavíme na naší interní Etnetera ecommerce platformě (EEF).

Byli bychom rádi abys již měl/a zkušenost z oblasti e-commerce/e-shopů a analytické práce na nich. Jak se říká, reálnou zkušenost nic nenahradí. 😉

Co bys měl/a dělat?

 • Pomáhat nám v analytické části při tvorbě nových řešení či při analýze rozšiřujících funkcionalit do již běžících projektů. Zároveň budeme rádi pokud nám předáš pohled ze svých zkušeností a posuneš nás v analytické oblasti dál.

 • Budeš tvořit pilíř v pochopení potřeb klienta a přetavení do uvažování vývojářů, tak aby mohla začít úspěšná implementace. K tomu můžeš použít vše co uznáš za vhodné, ať už to bude tvorba use case, user story, screen flow, doménového modelu nebo jiných postupů jak se zdárně tzv. dostat “k jádru pudla”
 • Nejraději pracujeme v Google Workspace, Miru nebo třeba ve Figmě. Jsme otevření novým směrům, tak se určitě neboj ukázat v čem rád/a pracuješ.

Jak tě dostaneme do víru dění?

 • Jako základ dostaneš k dispozici sadu video přednášek o fungování našeho ecommerce frameworku a toho co vše dovede. Následně nahlédneš pod pokličku stávajících projektů a můžeš zahájit průzkum jejich analýz. Pro konzultace ti budou k dispozici naši platformní core vývojáři Honza, Petr nebo Vojta. A nesmíme zapomenout na analytické CoP, kterých se budeš účastnit, abychom v rámci firmy drželi jednotné postupy a neustále je zlepšovali. A na čem naše e-commerce projekty stavíme? Mrkni zde!

Na co se můžeš těšit?

 • Komfortním pracovním prostředím, které je unikátní kombinací kanceláří, tělocvičny, odpočinkových prostor a kavárny. U nás se strohé prostředí a nažehlené límečky fakt nenosí.
 • Pestrým koktejlem takových těch typických benefitů jako je třeba příspěvek na stravování, Multisport karta, 5 týdnů volna, příspěvky na vzdělání, dopravu, nebo penzijní pojištění.
 • Inspirativním prostředím plným zajímavých lidí, které stojí za to poznat.
 • Organizujeme pravidelné TechLunche, kdy nad lahodnou pizzou sdílíme naše nové poznatky a vědomosti.
 • Pravidelnými teambuildingy (ať už celofiremními nebo teamovými).
 • Do práce si můžeš vzít i svého psa.
 • Po 10 letech tě čeká nejen obrovský dík, ale taky jedinečná možnost prožít dovolenou snů. Protože tvá loajalita si zaslouží oslavit.

Již jsme odstartovali, tak neváhej a přidej se k nám!😊

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.