Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Finanční a mzdový Specialista/ka

Máš smysl pro detail a organizace práce ti není cizí? Víš k čemu slouží účetní program a jsi v něm jako doma? Čti dál!

Hledáme posilu do týmu od které očekáváme:

  • Práce s účetním programem (my používáme Abra-Flexibee), min. 3 let praxe,
  • Orientace v účetní a daňové problematice,
  • Orientace ve mzdové a personální agendě, min. 3 roky,
  • Práce s daty (perfektní znalost Microsoft Excel),
  • Znalost AJ výhodou.

Jakou náplň práce si pod tím představit?

  • Fakturace (přijaté a vydané faktury),
  • Evidence účetních dokladů,
  • Spolupráce na zpracování měsíčních a ročních závěrek,
  • Zpracování cestovních příkazů,
  • Evidence pokladny a platby kartou, kontrola bankovních účtů,
  • Zpracování reportů pro MGMT,
  • Zpracování mzdové a personální agendy,
  • Komunikace s účetní firmou.

Na co se můžeš těšit?

  • Komfortním pracovním prostředím, které je unikátní kombinací kanceláří, tělocvičny, odpočinkových prostor a kavárny. U nás se strohé prostředí a nažehlené límečky fakt nenosí.
  • Svobodu. Budeme rádi, pokud s námi budeš v kanceláři, nebráníme se ani částečné remote spolupráci. Zároveň chápeme, že každému z nás vyhovuje jiná pracovní doba a zařízení, na kterém pracuje. Pojďme se pobavit o tvých preferencích, určitě se domluvíme.
  • Pestrým koktejlem takových těch typických benefitů jako je třeba příspěvek na stravování, Multisport karta, 5 týdnů volna, příspěvky na vzdělání, dopravu, nebo penzijní pojištění.
  • Inspirativním prostředím plným zajímavých lidí, které stojí za to poznat. Organizujeme pravidelné TechLunche, kdy nad lahodnou pizzou sdílíme naše nové poznatky a vědomosti.
  • Pravidelnými teambuildingy (ať už celofiremními nebo teamovými).

Máš zkušenosti na obdobné pozici a chceš se posunout dál?

Tak se přidej k nám 😊

Napiš nám

Vaše zpráva
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Další příloha
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo uvedený email.
Nastartujte svou cestu k AI
Icon