Jihlavský mobilní vývojář | Etnetera

Jihlavský mobilní vývojář

Jsi z Vysočiny a imponují Ti mobilní aplikace? Chceme rozšířit náš malý tým v Jihlavě i o mobilní vývojáře a je nám jedno jestli radši svačíš jablko nebo jsi spíš na sladkosti.

Do pobočky Etnetery v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří chtějí své dosavadní znalosti rozvíjet pod odborným vedením.

Budeš se s námi podílet na tvorbě webů a aplikací našich klientů. Naší parketou je tvorba klientských portálů, intranetů, personalizací, komunikačních platforem či B2B řešení.

 

iOS Developer a Android Developer

  • Chceš programovat v v nejmodernější jazycích (Swift, Kotlin, Flutter) na velkých mezinárodních projektech.

  • Baví Tě, když je tvoje práce vidět. Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci O2 TV. Dostaneš se lidem do kapes, rukou  i hlav – naše aplikace mají přes 20 milionů stažení.

  • Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek.  Chceš si v práci zkoušet programováni pro chytré hodinky, televize, Chromecast, augumentovanou a virtuální realitu.

  • Rád se učíš. Protože je pro nás vzdělávání zásadní týmová hodnota, pořádáme interní i externí eventy zaměřené na sdílení know-how. Chceme, aby ses jich účastnil s námi.

  • Jsi zaměřený nejen na  kvalitní výsledek výkon, ale i na samotný proces. Budeš s námi dělat codereviews a obhajovat svůj kód.

 

Pokud uspěješ ve výběrovém řízení, budeme si Tě hýčkat například:

  • Možností podílet se na technologických řešeních projektů.

  • Pohodou a silným zázemím. Budeš členem naší nově vznikající pobočky v Jihlavě, takže si budeš užívat benefity malé kanceláře, zároveň budeš mít k dispozici zázemí a oporu silné prosperující společnosti se sídlem v Praze.

  • Svobodou. Budeme rádi, pokud s námi budeš v kanceláři, ale rozumíme tomu, že někdy budeš chtít pracovat i odjinud. Zároveň chápeme, že každému z nás vyhovuje jiná pracovní doba a zařízení, na kterém pracuje. Pojďme se pobavit o tvých preferencích, určitě se domluvíme.

  • Možností služebních cest do Prahy. V Praze, kde je naše sídlo, probíhají různé akce, některé orientované technologicky, jiné více na zábavu. O to bychom tě samozřejmě nechtěli ochudit, většiny eventů by ses samozřejmě mohl zúčastnit a třeba ten den pracovat s námi.

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.