Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Obchodní ředitel/ka

Po více než 10 letech v čele firmy předává Martin Palička své CEO kormidlo Lukáši Kmínkovi. Proto za něj hledáme nového obchodního ředitele, který bude se svým týmem pokračovat v získávání a rozvoji nejzajímavějších zakázek na IT trhu a budovat vztahy s lídry (nejen) českého businessu.

Čeho se staneš součástí?

V Etneteře Core se už více než čtvrt století specializujeme na vývoj a provoz komplexních webových aplikací, zákaznických portálů a e-commerce řešení

včetně robustních integrací. To vše na míru požadavkům našich klientů, které často doplňujeme o služby kolem umělé inteligence, kyberbezpečnosti nebo třeba virtuální reality.

Na triku už za ty roky máme celou řadu zajímavých výzev od vůbec největšího projektu mobilního vývoje ve Střední Evropě, aplikace MyŠkoda pro Škoda Auto, přes bankovní projekty pro ČSOB či KB až po rozsáhlé e-commerce řešení třeba

pro Datart, Rossmann nebo nejnověji Albatros Media.

Navíc na to už dávno nejsme sami. Jsme hrdou součástí technologické skupiny Etnetera Group, která - troufneme si říct - už dnes tvoří předního hráče na trhu a doplňuje tvoje zázemí např. o specialisty/specialistky z oboru business konzultací, datové analytiky, digitálního marketingu a dalších oblasti, o které se můžeš opřít. Nejnověji jsme ve skupině přivítali softwarehouse Green:code, který jsme v lednu 2022 založili společně se Škoda Auto.

Koho hledáme?

Osobnost, kterou láká vysoká možnost seberealizace, nesnese micromanagement a chce do firmy otisknout svou DNA. Stejné principy je zároveň zvyklý/á nabízet ostatním a společně tak budovat principy silné svobodné firmy.

Leadera/ku, který/á dokáže zapálit jiskru nejen v obchodním týmu, ale i u všech Etneteráků a je zvyklý/á nefungovat zpoza tabulek, ale inspirovat vlastním příkladem. Baví ho/ji challengovat kolegy do jejich nejlepší verze a zároveň je mentoruje při chybách, ze kterých se nejrychleji učí.

Stratéga/Strategičku, který/á ví, jak vytvářet smysluplné obchodní plány v řádech stovek milionů korun a převzít přirozeně odpovědnost za jejich naplnění. Kdo se na trh dívá s odstupem a vnímá jeho proměnlivost, trendy, ale rozumí také stabilitě a diverzifikaci portfolia. Zároveň přemýšlí střednědobě a je pro něj lákavé podobné myšlenky propojovat i skrze celou skupinu technologických firem.

Vyjednavače/čku, který/á dokáže zachovat chladnou hlavu při jednáních na nejvyšší úrovni a vždy je mu/jí přirozenější otevírat návrhy řešení, než smlouvy. Nebrání se zároveň domlouvat business mimo hranice ČR.

IT nadšence/kyni, který/á má znalost toho, jak vzniká software a přirozený vztah k technologiím i IT trhu. Ideálně už má za sebou několik projektů vývoje SW v měřítkách stovek až tisíců MDs.

Zaujali jsme tě? Dej nám o sobě vědět a pojďme společně zjistit, jestli jsme na stejné vlně.

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.