Project Support | Etnetera

Project Support

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Koho hledáme a co budeš dělat?

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Očekáváme od Tebe, že už máš nějakou zkušenost související s tvorbou webových stránek nebo mobilních aplikací. Technický background pro Tebe bude velikou výhodou.

Předáme Ti do rukou některé z našich největších projektů, které jsme čerstvě dokončili. To v praxi znamená přidávání nových funkcí a ladění stávajícího řešení do ideální podoby. Bude na tobě ukočírovat naše vývojáře a být spojkou mezi nimi a klientem. Můžeš se těšit na schůzky s klienty i Tvým projektovým týmem, plánování alokací a řešení nelehkých úkolů.

Bližší popis pozice

  • ze společné diskuze s klienty, vývojáři a analytiky vytváříš návrhy nových změn a oprav

  • navržené změny rozděluješ na dílčí úkoly, které deleguješ vývojářům a dalším kolegům, tyto činnosti zastřešuješ a dohlížíš na jejich plnění

  • výše zmíněnou práci organizuješ v systému JIRA

  • klientské změny drobného charakteru řešíš samostatně (pracuješ v redakčním systému nebo děláš základní úpravy v HTML, což nepožadujeme, ale je to výhodou ;-) )

  • budeš aktualizovat uživatelskou dokumentaci a podílet se na tvorbě specifikací dalších úprav

Co od tebe budeme potřebovat

  • dobré komunikační schopnosti

  • přehled o tom, jak fungují webové aplikace a jejich vývoj

  • organizační schopnosti a samostatnost

  • proklientský přístup

Co Ti nabízíme?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Polohovací stůl, pokud neposedíš. Značku a model svého notebooku si vybereš sám. Služební telefon s hrazeným tarifem. Kromě výplaty dostaneš i stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru: příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění. Káva a nápoje zdarma jsou samozřejmostí.

  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery. V kanceláři nebo u piva.

  • Sdílení know-how a vzdělávání se. Pravidelně míváme TechLunch, během kterého nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací jak na backendu, tak na frontendu. Zapojit se také můžeš do různých zájmových skupin nebo interních soutěží, které se věnují třeba virtuální realitě, IoT, 3D tisku nebo Continuous delivery.

  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu? Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně. K té nabízíme i sprchy, kolárnu a skříňky.

  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.

Zaujala Tě tahle pozice? Zaujala Tě Etnetera? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám na vitej@etnetera.cz.

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžete nahrát zazipovanou ukázku Vašeho kódu, portfolio apod.