Recepční Etneterie | Etnetera

Recepční Etneterie

Máš ráda lidi, jejich společnost, nevadí ti různorodá práce a občasné vyrušení od tvých kolegů, kteří potřebují pomoc? A nejsi bejby co sedí v koutě? Tak čti dál!

Co bys dělala?
Starala se o hladký chod recepce. Co to znamená? Kancelářská práce všeho druhu, od evidence smluv, zajištění občerstvení, kancelářských potřeb, zvedání telefonů, vítání klientů, vaření kávy, po poštu a celodenní komunikaci s lidmi. Podpora HR a provozu, zpracovávání excel tabulek. A pokud máš ještě ke všemu cit pro pořádek je to velké plus. 


Koho chceme?
Pátráme po příjemné parťačce do celého týmu, ale i ke všem ostatním kolegům. Zkrátka hledáme slečnu, dívku, mladou dámu, která je samostatná a zároveň se cítí dobře mezi lidmi.
Možná ještě čekáš na svůj první full-time job, ale máš už za sebou alespoň první zkušenost v oblasti administrativy a komunikace s lidmi. Dokážeš naslouchat, jsi organizačně schopná a baví Tě řešení problému. Společně chceme někoho, kdo má smysl pro humor, je pečlivý a zvládá více činností naráz.


Co za to nabízíme my?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Chceš-li, můžeš jezdit do práce na kole, používat naši kolárnu, sprchy nebo tělocvičnu.
  • Kromě výplaty dostaneš i stravenkový paušál, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru: příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění.
  • Káva, nápoje a ovoce zdarma jsou samozřejmostí.
  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery. V kanceláři nebo u piva.
  • Možnost být ve středu dění. Budeš se potkávat se zajímavými lidmi, pomáhat řešit neočekávané situace, budeš vědět, co se kde šustne a mnohdy kolegům pomůžeš svojí všestranností a radou nad zlato☺
  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku.
  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám.
Těšíme se setkání!

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.