Recepční Etneterie | Etnetera

Recepční Etneterie

Chceš se stát tváří, která vítá každého příchozího člověka do Etneterie? Chceš úsměvem zlepšovat náladu našim zaměstnancům i příchozím klientům?

U recepce čeká klient, telefon zvoní, kolega přišel s prosíkem oskenovat smlouvu a do toho přijde ještě kurýr. Dokážeš si s touto situací poradit a k tomu máš smysl pro detail? Získáváš zlatého bludišťáka a čti dál!

Co bys dělala?

Starala se o hladký chod recepce. Co to znamená? Kancelářská práce všeho druhu, od evidence smluv, zajištění občerstvení, kancelářských potřeb, zvedání telefonů, vítání klientů, vaření kávy, po poštu a celodenní komunikaci s lidmi. Nevadí ti nějaké to utření stolu po hrnečku, uklizení talířku do myčky a podobné činnosti, které jsou pro příjemné pracovní prostředí potřeba. Ale neboj, uklízečku zde již zaměstnanou máme.

Jsme firma plná ajťáků, kteří se v práci chtějí cítit jako doma. Pomůžeš nám? :)

Koho chceme?

Pátráme po parťačce nejen k 22 leté Natálce, ale i do celého týmu. Zkrátka hledáme slečnu, dívku, mladou dámu, která má chuť přičichnout i k jiným oblastem, jako jsou provozní záležitosti firmy, fakturace, nebo HR.

Možná ještě čekáš na svůj první full-time job, ale máš už za sebou alespoň první zkušenost v oblasti administrativy a komunikace s lidmi. Máš výtečné komunikační schopnosti, dokážeš naslouchat, jsi organizačně schopná a baví Tě řešení problému. Společně s Natálkou chceme někoho, kdo má smysl pro humor, je pečlivý a zvládá více činností naráz.

Co za to nabízíme my?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Chceš-li, můžeš jezdit do práce na kole, používat naši kolárnu, sprchy nebo tělocvičnu. Kromě výplaty dostaneš i stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru: příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění. Káva, nápoje a ovoce zdarma jsou samozřejmostí.
  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery. V kanceláři nebo u piva.
  • Možnost být ve středu dění. Budeš se potkávat se zajímavými lidmi, pomáhat řešit neočekávané situace, budeš vědět, co se kde šustne a mnohdy kolegům pomůžeš svojí všestranností a radou nad zlato☺
  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku.
  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.

 

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Pokud můžeš nastoupit co nejdříve, jsou to plusové body.

Napište nám

Nahrát životopis

V případě zájmu sem můžeš nahrát zazipovanou ukázku tvého kódu, portfolio apod.