Etnetera je ve finále soutěže European Business Awards s projektem Future Port Prague 2017 | Etnetera

Etnetera je ve finále soutěže European Business Awards s projektem Future Port Prague 2017

Firma Etnetera a.s., přední český hráč na poli zakázkového vývoje webových, mobilních a VR aplikací, se díky výhře v národním kole probojovala do finále soutěže European Business Awards v kategorii Digitální technologie. Soutěže se účastní s prvním ročníkem futuristického festivalu Future Port Prague, který se uskutečnil v září 2017. Festival je největší vizionářskou událostí ve Střední Evropě.

„Future Port Prague je dárek, který jsme nadělili nejen sobě, ale i celé technologické komunitě k 20. narozeninám Etnetery. Těší nás, že jsme díky němu už poněkolikáté pronikli mezi evropskou špičku v byznysu, a nemůžeme se dočkat letošního druhého ročníku,“ říká Petr Votoček, nový CEO Etnetera a.s.

Vítěze vybere porota na základě osobního setkání se zástupci zúčastněných firem a budou oznámeni během slavnostního večera ve středu 23. května ve Varšavě. Etnetera je jednou z pěti českých firem, které postoupily do finále.

„Koncept mezinárodní vizionářské akce, která by neotřelým způsobem přitáhla pozornost českých a evropských firem k tomu, kam se budoucnost díky technologiím řítí, a dostala Prahu na technologickou mapu Evropy, vznikal skoro dva roky. Podpora Etnetery a celé její podnikatelské skupiny byla finálním impulsem, který dal vše do pohybu a umožnil Future Port Prague vzniknout,” říká Martin Holečko spoluzakladatel Etnetera a.s.

První ročník Future Port Prague, který se konal 7. září 2017 v Pražské tržnici v Holešovicích, se skládal z byznysové konference a open-air festivalu. Více než 5000 návštěvníků si mohlo na vlastní kůži vyzkoušet praktické ukázky moderních technologií od více než 120 vystavovatelů, mimo jiné z oblastí IoT, VR/AR, robotiky či nanotechnologií, prohlédnout si první autonomní autobus, projet se v elektromobilu nebo sledovat přednášky více než tří desítek řečníků z celého světa, včetně prvního kyborga Neila Harbissona. Letošní ročník, který 6. a 7. září znovu předvede to nejzajímavější z technologických inovací z celého světa, se bude zabývat mimo jiné otázkou etiky v oblasti umělé inteligence a blockchainem.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.