Úzká spolupráce nad webovou prezentací a řadou akvizičních formulářů | Etnetera

Úzká spolupráce nad webovou prezentací a řadou akvizičních formulářů

E.ON je již 20 let spolehlivým dodavatelem elektřiny a plynu do vašeho města, firmy i domácnosti a ekologického pohonu CNG do vašeho automobilu. Od roku 2015 poskytujeme E.ONu komplexní digitální služby, od konzultací, přes podporu, po správu a provoz celé řady webových prezentací na našich serverech. O e-mailing se stará naše sesterská společnost Etnetera Activate.

Weby a akviziční microsites Podíleli jsme se na webu www.eon.cz, kde máme mimo jiné na starost leadové formuláře. Dále stojíme za mnoha akvizičními microsites, jako například E.ON Solar, E.ON Teplo či Byznys & Energie a pokročilými formuláři, které pomáhají přivádět nové zákazníky.
Vždy to nejlepší technické řešení Obsah je na webových prezentacích spravován pomocí našeho nástroj jNetPublish NG (nové generace). Pro E.ON Solar jsme využili řešení postaveného na webovém frameworku React.
Energy Globe Technicky zajišťujeme přihlašování účastníků a hodnocení poroty v soutěži Energy Globe, která oceňuje inovativní nápady v oblasti úspory energií a ochrany životního prostředí.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.