Webová řešení | Etnetera

Webová řešení

Komplexní dodávky služeb napříč celým digitálním světem.

Takový komfort jsme schopni zajistit nikoliv pomocí subdodávek od spřátelených firem, ale v námi vybudované skupině Etnetera Group.

Každá z firem skupiny se specializuje na svůj core business, a proto může dodávat opravdu špičkovou kvalitu. Díky hluboké znalosti jednotlivých domén oboru chápeme i procesní souvislosti ve společnosti zákazníka.

Představte si dodávku projektu pro velkou společnost, kterou zastřešuje Etnetera, ale s pomocí dalších ze skupiny Etnetera Group. Takovým projektem může být třeba realizace intranetu nebo eshopu, jelikož v rámci těchto projektů toto spojení nevadí, ba naopak.

Analýza

  • Funkční části včetně napojení na Vaše systémy s návrhem operační architektury a zabezpečení připraví Etnetera.
  • Dokonalou uživatelskou přístupnost z pohledu UI a UX či analýzu jakýchkoliv Vašich obchodních dat zpracují kolegové z Etnetera Activate.

Realizace projektu

Vedení projektu standardně nebo s pomocí agilních metod bude mít na starosti projektový vedoucí z Etnetery spolu s vyčleněným zakázkovým týmem.

Spuštění

  • Společně odstartujeme úspěšný projekt o přesně definovaném rozsahu, času a výkonu.
  • Možná oceníte krátká edukační videa pro váš nový intranet, která zaměstnancům vysvětlí nové funkce a usnadní orientaci v novém nástroji. Přesně taková dodá kreativní agentura Etnetera Motion.
  • Jiným příkladem může být spuštění e-shopu. Při něm se nejspíš potkáte s týmem Fragile media, který se postará o online kampaň po jeho spuštění.

Poprojektová péče

  • Po spuštění projektu Etnetera zajistí kompletní provoz a pohlídá, že vše je dostupné uživatelům 24/7/365. Postaráme se o vás samozřejmě i z pohledu realizace drobných změnových požadavků nebo pravidelných aktualizací.
  • Vaše návštěvníky upozorníme na novinky ve vaší nabídce díky precizním e-malovým kampaním realizovaných Etnetera Activate.

Související reference

Naše zkušenost
v této oblasti

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.