Mobilní vývoj | Etnetera

Když responzivní a mobilní web neplní vaše očekávání, potřebujete mobilní aplikaci

Podle typu projektu navrhneme optimální řešení - multiplatformí, hybridní, nebo plně nativní aplikace. Zasáhněte 1,5 miliardy uživatelů na mobilních zařízeních!

Formulace požadavků

Vývoj mobilních aplikací začíná formulací požadavků a sestavení funkčních specifikací. Po ukončení první fáze následuje vytváření mock-ups, které zadavatel obdrží v originální podobě s možností dynamického procházení wireframes. Klient může stále upravovat své požadavky. Společně sestavíme celkovou koncepci.

Tvorba grafiky a vývoj

Po této fázi následuje tvorba grafiky, kterou převedeme do aplikace bez jakéhokoliv poškození výsledného obrazu. Aby uživatelský dojem z aplikace byl maximální, probíhá ještě prototypování. Následuje vývoj mobilních aplikací, provázený pravidelnými schůzkami (nejčastěji v dvoutýdenních cyklech).

Chceme vás maximálně vtáhnout do jednotlivých cyklů vývoje. Potkáváte se s vývojovým týmem a dáváte pravidelnou zpětnou vazbu na dokončené dílčí části produktu. Tento přístup má hned několik výhod – klient má vývoj pod kontrolou, může si okamžitě určovat změnové požadavky bez dlouhého čekání a hlavně si v každý moment definuje, co je pro něho nejdůležitější dokončit v dané iteraci.

Zveřejnění

Po skončení vývoje následuje etapa zveřejnění. U mobilních aplikací to není tak snadné jako u webové prezentace, protože jednotlivé „obchody“ (Apple App Store, Google Play Store, Windows Store) mají definována pravidla přijímání nových aplikací i jednotlivých updatů.

V rámci servisní podpory garantujeme funkčnost a reakční čas v případě eventuálních problémů. Pracujeme na dlouhodobém rozvoji a správě, v rámci které dochází k upgradu jednotlivých aspektů řešení.

V rámci vývoje mobilních aplikací dodržujeme vysoké nároky v rámci testování a QA. Důležité části a subsystémy jsou testovány pomocí jednotkových testů (unit tests). U mobilních platforem jsou testovány hlavní větve operačních systémů (iOS 7, 8, 9, oficiální distribuce Android 4+, Windows 8.0+).

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.