Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

Softwarový architekt, který nejen navrhne eshop, ale zvládl by zanalyzovat i raketoplán

Uměl bys i vesmírnou loď analyzovat a popsat tak, aby vypadala jednoduše? Pak bude snadné společně vytvořit e-shop nebo jinou webovou aplikaci.

 

Do našeho týmu hledáme zkušeného vývojáře se zaměřením na analýzu a návrh rozsáhlých SW systémů. Primárně pro vývoj e-commerce projektů nad naší platformou EEF, ale případně i jiných aplikací pro naše klienty.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Account Manager (seniorní nejen věkem)

K ruce potřebujeme nového, samostatného kolegu, který je dravý a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit. 

I'm in! Mám zájem o pozici

Recepční Etneterie

Máš ráda lidi, jejich společnost, nevadí ti různorodá práce a občasné vyrušení od tvých kolegů, kteří potřebují pomoc? A nejsi bejby co sedí v koutě? Tak čti dál!

Jsem to já! Mám zájem o pozici

React pro E-commerce

Etnetera není jen prací, je životním stylem. Pokud hledáš svobodu v práci a dokážeš být zodpovědný za své kroky, pak jsme tu jen pro Tebe. 

Chci si plácnout! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

Dev/Ops Engineer - Kámoš tučňáků/Parťák vývojářů

Máš rád Linux a k tomu si věříš na provoz internetových prezentací našich velkých klientů?

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Projekťák

Hledáme projekťáka, který přijde a začne projekťákovat. Neboj, nehodíme Tě do vody, ať se topíš, nejdřív Ti Tvůj buddy nafoukne křidélka. Sám ale určitě víš, že pouze křidélka Ti k plavání nepomůžou. Už prostě trochu čekáme, že jsi pozici Projektového manažera v IT dělal a máš za sebou pár větších projektů.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Multimediální Javascript developer

Jsme Etnetera a spojujeme rozdílné. Spojujeme třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, intranety, multimediální platformy, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace.

Tohle mě zajímá! Mám zájem o pozici

Zelený panák nebo jablíčko? Pokud jsi pro zeleného Android panáka, tak číhej!

Jsme Etnetera Mobile, mobilní divize české vývojářské firmy Etnetera. Parta fajn lidí, jejichž průměrný věk je 27 let. Fanoušci design thinkingu, agilu a pečlivého testování. Doufáme, že i tví budoucí kolegové. Jak to poznat? Udělej si náš fofr test!

Chci panáka Android! Mám zájem o pozici

Recruiter/ka

Máš pocit, že už si v oblasti IT recruitmentu něco zažil-a? Chceš se posunout do role strategického partnera od employee brandingu až po sourcing? Těší tě sdílet nápady a inspirovat ostatní? Je ti jasné, že HR a business jsou parťáci v dobrém i zlém? 

Mrkám na drát Mám zájem o pozici

UX designer(ka)

Nesmírně Tě baví tvořit nové věci a jsi nadšen(á), když vidíš, jak si Tvou práci užívají stovky tisíc dalších lidí. Máš ohromný cit pro ergonomii a obrovskou chuť vkládat kus sebe sama do dalších a dalších produktů. Cítíš, že ihned rozpoznáš schovanou přímočarost, a také jsi často v údivu, jak někdo mohl vytvořit tak neintuitivní věc. Ano? Tak čti dál... ;-)

Já jsem ten vášnivý eshopař Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

Tereza Doubravová

+420 725 178 826

Natálie Šubrtová

+420 607 852 050