Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

Account Manager (seniorní nejen věkem)

K ruce potřebujeme nového, samostatného kolegu, který je dravý a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit. 

I'm in! Mám zájem o pozici

Reaguješ na React?

Etnetera není jen prací, je životním stylem. Pokud hledáš svobodu v práci a dokážeš být zodpovědný za své kroky, pak jsme tu jen pro Tebe. 

Pojď se s námi podílet na dlouhodobém automotive projektu!

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Project Support

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Nechte mě projekťákovat! Mám zájem o pozici

Máš taky rád Fullstack?

Pro našeho zákazníka vytváříme aplikace pro přeceňování maloobchodních prodejních, výprodejových a promočních cen, včetně workflow pro cenotvorbu za účasti různých rolí, včetně algoritmů pro načítání a tvorbu cen, komplexních reportů a integrace s okolními systémy.

Chci dělat fullstack Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

UI/UX expert pro e-commerce

Byla Tvá předchozí zkušenost e-commerce? Dokážeš přesně navrhnout a obhájit, co by v eshopu nemělo chybět, aby zákazník našel vše potřebné? 
Mimo to se rád topíš v hromadě barevných lepíků a zkoušíš nejrůznější metody (např. stoj na hlavě), aby byl brainstorming co nejefektivnější?
... pak to pravděpodobně budeš TY, náš nový expert na e-commerce. :)

Já jsem ten vášnivý eshopař Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

Pavla Jiroušková

+420 723 753 317

Michaela Šibíková

+420 606 970 232