Práce u nás | Etnetera
Menu

Teď je čas to zkusit s námi

Senior Sales Manager

Výběr nového parťáka do obchodního týmu je pro nás událost, kterou nepodstupujeme každý den. Vyhlížíme někoho, kdo ocení prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci, jedinečné svobodomyslné prostředí naší firmy i práci na významných projektech se zkušenými a kreativními kolegy.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Project Support

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Nechte mě projekťákovat! Mám zájem o pozici

PHP Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky Etnetery v Jihlavě hledáme přírůstek v podobě PHP Developera. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří chtějí své dosavadní znalosti rozvíjet pod odborným vedením.

Zatroubím vám na chobot! Mám zájem o pozici

Tester bez hranic

Do našeho QA týmu hledáme posilu, která se nebojí mobilních aplikací ani psů. Nebaví Tě pracovat dlouhodobě na jednom projektu? Nemáš nastavenou hranici pro automatizaci? Pak je tato pozice právě pro Tebe.

Testnu, zda se na to hodím! Mám zájem o pozici

JavaScript Developer v Jihlavě

Do naší nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

To chci! Mám zájem o pozici

iOS Developer (Czech speaking)

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

Android Developer

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Oreo, to já rád! Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

iOS Developer (English speaking)

iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV—are you an Apple freak? Do you understand intimately these devices and their interconnected ecosystem? Do you admire their strengths and want to improve their weaknesses? Do you enjoy developing efficient, fast and sexy iOS apps?

Why are iPhone chargers not called Apple Juice? Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

David Procházka

602 603 943

Pavla Jiroušková

723 753 317