Práce u nás | Etnetera
Menu

Teď je čas to zkusit s námi

Android Developer

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Oreo, to já rád! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

IT Administrátor - face interního IT

Pro našeho kolegu Vojtu hledáme parťáka, který by doplnil chybějící část dvojice interního IT v Etneteře. Zajímá Tě správa interní síťové infrastruktury, interních systémů, instalace notebooků a rád pomáháš kolegům?

Jsem Admin, kterého hledáte! Mám zájem o pozici

Tester bez hranic

Do našeho QA týmu hledáme posilu, která se nebojí mobilních aplikací ani psů. Nebaví Tě pracovat dlouhodobě na jednom projektu? Nemáš nastavenou hranici pro automatizaci? Pak je tato pozice právě pro Tebe.

Testnu, zda se na to hodím! Mám zájem o pozici

JavaScript Developer v Jihlavě

Do naší nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

To chci! Mám zájem o pozici

PHP Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky Etnetery v Jihlavě hledáme přírůstek v podobě PHP Developera. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří chtějí své dosavadní znalosti rozvíjet pod odborným vedením.

Zatroubím vám na chobot! Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

David Procházka

602 603 943

Pavla Jiroušková

723 753 317