Práce u nás | Etnetera
Menu

Teď je čas to zkusit s námi

Senior Sales Manager

Výběr nového parťáka do obchodního týmu je pro nás událost, kterou nepodstupujeme každý den. Vyhlížíme někoho, kdo ocení prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci, jedinečné svobodomyslné prostředí naší firmy i práci na významných projektech se zkušenými a kreativními kolegy.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Product owner

Pojď se s námi podílet na rozvoji a zlepšení našich produktů nebo produktů našich klientů. Máme za sebou přes 20 let zkušeností a počtem už máme téměř 200 hlav, ovšem nepředstavuj si nás jako nelítostnou továrnu na peníze.

Jsem váš budoucí Product owner! Mám zájem o pozici

Tester bez hranic

Do našeho QA týmu hledáme posilu, která se nebojí mobilních aplikací ani psů. Nebaví Tě pracovat dlouhodobě na jednom projektu? Nemáš nastavenou hranici pro automatizaci? Pak je tato pozice právě pro Tebe.

Testnu, zda se na to hodím! Mám zájem o pozici

Project Manager webových aplikací

Pojď se s námi podílet na tvorbě komunikačních platforem, klientských portálů, intranetů, personalizací a B2B řešení. Máme za sebou přes 20 let zkušeností a počtem jsme čerstvě přesáhli 150 hlav, ovšem nepředstavuj si nás jako nelítostnou továrnu na peníze.

Já vám to odřídím! Mám zájem o pozici

JavaScript Developer v Jihlavě

Do naší nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

To chci! Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

David Procházka

602 603 943

Jana Netušilová

776 496 766

Pavla Jiroušková

723 753 317