Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

HRdinný RecruITer

Staň se součástí naší tlupy a vyraž prozkoumávat hluboký IT háj! Hledáme mezi sebe HRdinného recruITera, který má dobře zmapovaný terén a dokáže objevit skryté poklady. Jsi připraven?

Jsem Váš HRdina! Mám zájem o pozici

Java puberťák

Už si nějaký čas ke kapesnému přivyděláváš v nějaké zavedené firmě? Už víš, že všichni ti čtyřicetiletí starci to dělají úplně špatně a zastarale? Víš, že ty bys to dělal/a úplně jinak, jen kdyby ti to někdo umožnil? 

Na druhou stranu oceňuješ služby mamahotelu a víš, že pomocná ruka a dobře míněná rada se někdy hodí?

Tak to tě hledáme! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

Project Support

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Nechte mě projekťákovat! Mám zájem o pozici

Senior iOS Developer

Jsi iOS vývojář i nadšenec? Své zkušenosti chceš dále rozvíjet na velkých projektech? Rád pomůžeš méně zkušenému kolegovi a zároveň Tě motivují znalosti zkušenějších?

YES jablka a budeš zdravý! Mám zájem o pozici

Front-End Developer v Jihlavě

Do naší nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

To chci! Mám zájem o pozici

Tester bez hranic

Do našeho QA týmu hledáme posilu, která se nebojí mobilních aplikací, webů ani psů. Nemáš nastavenou hranici pro automatizaci? Mluvíš plynně česky? Pak je tato pozice právě pro Tebe.

Testnu, zda se na to hodím! Mám zájem o pozici

Android Developer

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Koláč, to já rád! Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

David Procházka

602 603 943

Pavla Jiroušková

723 753 317