Menu

Teď je čas to zkusit s námi

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

David Procházka

602 603 943

Jana Netušilová

776 496 766

Java Developer

V programování už přeci jen něco umíš a chceš se posunout trochu dál? Baví tě více návrh řešení a aplikačních rozhraní? Rád používáš nové technologie a postupy?

Java je moje kafe! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 128GB iPhony! Mám zájem o pozici

Android Developer

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Nugát, ten já rád! Mám zájem o pozici

Developer s chutí do performance tuningu

Bavilo by Tě shazovat korporátkám servery? Máš zkušenosti s webovými architekturami a aplikacemi? Chceš se dostat mezi elitní skupinu expertů, kteří spolupracují na vývoji těch největších webovek v ČR? Rád bys tvořil nástroj, který změní budoucnost vývoje webových aplikací?

Shodím přebytečné servery! Mám zájem o pozici

UX/UI Designer pro mobilní aplikace

Chceš s námi navrhovat mobilní aplikace pro největší klienty na českém trhu? Těšíš se, až tvoje rozhraní budou používat stovky tisíc uživatelů denně?

Design nebo smrt! Mám zájem o pozici

Security Engineer

Pokud jsi bezpečnostní odborník a bude tě bavit se motat kolem penetračních testů a bezpečnostního monitoringu provozovaných projektů, rychle se hlaš u nás.

Moje motto? Safety first! Mám zájem o pozici

Markeťák

Naše marketingová trojčlenka hledá nového parťáka. Stratéga s láskou k technologiím a digitálu, ideálně se zkušeností z B2B. Ervín už nám nestačí.

Jsem lepší než Ervín! Mám zájem o pozici