Naše vize

Žijeme
stoletou firmu

Vize zakladatelů Vaška a Martina už od počátku firmy směřuje k roku 2097. V tomto roce nás nečeká jen úplné zatmění Slunce, ale budeme slavit 100 let! Náhoda? Nemyslíme si! Myslíme na budoucnost a chceme, aby to v Etnetera Core žilo i po 100 letech! Hledáme dlouhodobá partnerství a nechceme být jen digitálními dělníky, ale spolehlivými partnery, kolegy a přáteli.

Seznam volných pozic
PROČ

Debata, kterou vyvolá slovo „Proč”, je často důležitější než odpověď samotná.

ZMĚNY

Každá změna je pro nás výzvou, na kterou chceme hbitě reagovat.

CESTA

Šlapeme si vlastní cestu a "copy-and-paste" je pro nás sprostý slovo.

DŮVĚRA

Základ úspěchu? Důvěřujeme si s klienty i mezi sebou.

VZDĚLÁVÁNÍ

S námi porosteš

Kdo chce kam, pomožme mu tam! U nás rozhodně nečekej sérii nudných školení a sezení na židli při seminářích, ze kterých si odneseš možná tak otlačenej zadek.

Vytvoříme ti takové zázemí, kde se budeš přirozeně posouvat nejen pracovně, ale i osobně. Stačí jen chtít, pracovat na sobě a být sebevědomý v tom co děláš. O zbytek už se postaráme!

PROJEKTOVÁ AKADEMIE

Vlastními omyly při řízení projektů jsme vypilovali naše know-how, které si chceme uchovat a hlavně si mezi sebou tyto zkušenosti předávat.

MOBILNÍ AKADEMIE

Pro ty, kteří našli vášeň ve vyvíjení mobilních aplikací máme Mobilní akademii zaměřenou na vývoj v Kotlinu a Swiftu.

TECH LUNCH

Technologické téma a pizza?
To k sobě dokonale pasuje, proto pravidelně ke konci týdne pořádáme Tech Lunch.

EEF TALK

Neustále rozvíjíme naše vlastní e-commerce řešení Etnetera E-commerce Framework a mezi sebou sdílíme informace i praktické příklady.

CHCI VĚDĚT VÍCE
KÓDOHRANÍ

Každý ročník je jiný, ale vždy se sejdou srdcaři z Etnetery, aby mezi sebou poměřili síly v rámci svého řemesla.

FRONT & COOKIES

Frontendisti, spojte se! Pravidelné schůzky na přenáškách o nejrůznějších tématech a otevřenou diskuzí.

Jak to
u nás chodí

Oblek nech doma

Po startovacím telefonickém callu tě čeká pohovor na který nemusíš ve skříni lovit sako a těsné kalhoty. Je pro nás důležité, aby ses po celou dobu cítil/a příjemně a přirozeně.

V přátelské atmosféře

Nelekej se, pokud ti někdo hned u výtahu řekne “Ahoooj”. V Etneteře si všichni bez rozdílu tykáme. Jsme moderní firma a přátelská atmosféra je cítit ve vzduchu stejně tak, jako naše skvělé kafe.

Žádné nudné otázky

Kde se vidíš za 5 let? Neboj! Na tohle se tě u pohovoru určitě ptát nebudem. Naše holky z HR si s tebou pokecají hlavně o tom, co tě baví, co chceš dělat a co umíš! Neboj se i ty zeptat na cokoliv.

Zajímá nás, co tě zajímá

Konkrétnější technické detaily pozice se dozvíš od našich profíků a snad i tvých budoucích kolegů. Následovat může i praktická část formou úkolu. A co pak? Pak už si jen plácneme!

Budeme
tě hýčkat

Klasické benefity jako 25 dní dovolené, příspěvek na MHD, příspěvek na vzdělávání, dog friendly prostředí, flexibilní pracovní doba nebo operační systém dle tvých preferencí jsou u nás samozřejmostí!
Jsme ale moderní firma a zakládáme si i na benefitech netradičních.

Dvorní kuchař

Dobré jídlo je stejně důležité jako dobrá zábava! A právě proto máme po boku už 20 let našeho kuchaře a skvělého kamaráda Jirku, který moc dobře ví, čím naše břicha naplnit.

Akademie

Máme vlastní Akademie zaměřené na mobilní vývoj, projekťáctví nebo i technologie jako je React. Pokud ucítíš, že chceš změnu nebo nabýt nové vědomosti, jsme na to ready!

Děláme radost

Sladké dobroty odebíráme z Tiché cukrárny od neslyšících cukrářů, během pandemie jsme připravili s divadlem Bolka Polívky online představení a pomáháme nejen finančně, ale i fyzicky třeba sázením stromů mezi obcemi Hořany a Poříčany.

kanceláře

Nejsme
jen v Praze

I když u nás zažiješ spoustu srandy a společných akcí, nemusíš sedět denně v kanclu. Věříme si, jsme zodpovědní a můžeme pracovat téměř odkudkoli. Kanceláří, kde můžeš mít ale svojí židli a správné kolegy, máme hned několik. V Praze je blaze, z Jihlavy pochází kafe, co prý voní hezky, v Košicích zase vznikla kapela No Name a Brno? Tak tam už dávno není nuda.

VOLNÉ POZICE

Tak se
k nám přidej

Pokud se ti líbí, jak to u nás chodí a chceš se o tom na vlastní kůži přesvědčit, jsi už teď naše krevní skupina! Mrkni na naši nabídku volných pozic a pokud si nevybereš teď hned, tak nás sleduj a my věříme, že se ti v blízké době snad trefíme do noty.

Business Development Manager*ka

Hledáme nadšeného a ambiciózního Huntera / Akvizičního obchodníka/obchodnici, který/á se stane součástí našeho sales týmu. Pokud máš vášeň pro hledání nových obchodních příležitostí, rád/a buduješ vztahy s klienty a zvládáš konzultativní prodej, jsi náš člověk!

JSEM TO JÁ!
IT Project Manager/ka

Naše portfolio projektů je skutečně různorodé, ať už mluvíme o klientech, fázích projektů či metodologii. Můžeš se setkat s projekty v presales fázi, vývoji nebo v rámci fáze údržby.

JSEM TO JÁ!
Linux Admin/ka

Pokud jsi tučňáka potkal i jinde, než na hodinách přírodopisu, čti dál!

CHCI SI PLÁCNOUT!
Java Developer/ka pro e-commerce

Chceme ti nabídnout pozici Java Developera pro naše e-commerce projekty a příležitost stát se součástí týmu sympatických lidí, zkušených profesionálů v oboru.

I AM IN!
Java / Kotlin Developer/ka

Hledáme posilu v řadách JAVA a Kotlin developerů!

CHCI SI PLÁCNOUT!

Zajímá Tě Etnetera Core?
Ozvi se nám.

Natálie
Šubrtová
+420 607 852 050
vitej@etnetera.cz
Petra
Holecová
+420 734 707 305
vitej@etnetera.cz

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.