Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

Android developer pro automotive

Hledá se mobilní developer, který má chuť ovlivňovat budoucí podobu automotive. Staň se součástí zásadního projektu, který bude mít pozitivní dopad na životy tisíců lidí. Budeš každodenně úzce spolupracovat s analytiky, testery, designéry a mnoha dalšími vývojáři a svůj kód podrobíš testování v terénu. Jsi připraven vyrazit?

Jedeme na to Mám zájem o pozici

Softwarový architekt, který nejen navrhne eshop, ale zvládl by zanalyzovat i raketoplán

Uměl bys i vesmírnou loď analyzovat a popsat tak, aby vypadala jednoduše? Pak bude snadné společně vytvořit e-shop nebo jinou webovou aplikaci.

 

Do našeho týmu hledáme zkušeného vývojáře se zaměřením na analýzu a návrh rozsáhlých SW systémů. Primárně pro vývoj e-commerce projektů nad naší platformou EEF, ale případně i jiných aplikací pro naše klienty.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Account Manager (seniorní nejen věkem)

K ruce potřebujeme nového, samostatného kolegu, který je dravý a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit. 

I'm in! Mám zájem o pozici

Tester mobilní aplikace pro automotive

Hledá se Tester, který má chuť ovlivňovat budoucí podobu automotive. Staň se součástí zásadního projektu, který bude mít pozitivní dopad na tisíce lidí. Budeš každodenně úzce spolupracovat s analytiky, vývojáři, designéry a mnoha dalšími testery. Jsi připraven vyrazit?

Pojď k nám Mám zájem o pozici

Software Analytik junior/senior

Budeš stát u zrodu nových aplikací a kromě prima pocitu z tvůrčí práce získáš i cenné zkušenosti z různých oblastí ecommerce, automotive, banking, telco atd. (dle projektů)

IT není žádná věda! Mám zájem o pozici

Projekťák

Hledáme projekťáka, který přijde a začne projekťákovat. Neboj, nehodíme Tě do vody, ať se topíš, nejdřív Ti Tvůj buddy nafoukne křidélka. Sám ale určitě víš, že pouze křidélka Ti k plavání nepomůžou. Už prostě trochu čekáme, že jsi pozici Projektového manažera v IT dělal a máš za sebou pár větších projektů.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Front - end developer se sympatiemi k CMS

Pojď se s námi podílet na tvorbě komunikačních platforem, klientských portálů, intranetů, personalizací a B2B řešení.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Junior QA Automation Engineer

Jsi člověk, který už ví, co je testování, ale je zapálený v rozvoji svých schopností okolo automatizace? Pak hledáme právě Tebe.

Jsem to já! Mám zájem o pozici

iOS Developer

Nedáš dopustit na iPhone, iPad, Mac či na Apple Watch nebo Apple TV? Vnímáš tohle zařízení v plném kontextu, obdivuješ silné stránky a vylepšuješ ty slabší? Baví tě vyvíjet použitelné, rychlé a sexy aplikace pro iOS?

Zaplním vám i 256 GB iPhony! Mám zájem o pozici

Reaguješ na React?

Etnetera není jen prací, je životním stylem. Pokud hledáš svobodu v práci a dokážeš být zodpovědný za své kroky, pak jsme tu jen pro Tebe. 

Nechci být vězněm! Mám zájem o pozici

Junior Tester webových aplikací pro automotive

Hledá se Tester, který má chuť ovlivňovat budoucí podobu automotive. Staň se součástí zásadního projektu, který bude mít pozitivní dopad na tisíce lidí. Budeš každodenně úzce spolupracovat s analytiky, vývojáři, designéry a mnoha dalšími testery. 

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Zelený panák nebo jablíčko? Pokud jsi pro zeleného Android panáka, tak číhej!

Jsme Etnetera Mobile, mobilní divize české vývojářské firmy Etnetera. Parta fajn lidí, jejichž průměrný věk je 27 let. Fanoušci design thinkingu, agilu a pečlivého testování. Doufáme, že i tví budoucí kolegové. Jak to poznat? Udělej si náš fofr test!

Chci panáka Android! Mám zájem o pozici

Java Developer v Jihlavě

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Jdu do toho! Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

Tereza Doubravová

+420 725 178 826

Natálie Šubrtová

+420 607 852 050