Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

E‑commerce

Chcete špičkový e‑shop na míru, který bude doopravdy prodávat?

naše

Vlastní řešení

Nevěříme, že e‑shop vybudujete pomocí jednoho produktu, který používají všichni konkurenti. V Etneteře vyvíjíme velká řešení na klíč a při tom využíváme vlastní Etnetera E‑commerce Framework.

Nebojíme se tak složitých ovládacích prvků ani předvánočních zátěží, protože přesně víme, co můžeme od našeho řešení očekávat.


na jednom místě

All‑in‑One

Naše pojetí e‑shopu jako zakázkově vyrobné webové aplikace obsahuje komponenty, které předurčují úspěšnost podobného produktu: integraci s interními ERP systémy, podporu exportu katalogu pro internetové porovnávače, napojení na platební centra nebo klientský program. Vybrané komponenty využíváme takové, aby byly otevřené častým změnám a inovativním nápadům.


etnetera group

Synergie

Při projektech v oblasti e-commerce těžíme z výhod, jaké nám přináší zázemí celé Etnetera Group. Dokážeme nejen vyrobit e‑shop, ale také:

Chci e-shop na míru

ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo uvedený email.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.