Kdo jsme | Etnetera

Svobodná firma, která nežije jen prací

V roce 1997 si Martin a Vašek chtěli přivydělat při studiu ČVUT. Založili firmu a brzy s překvapením zjistili, že mohou zaměstnat i své přátele, kteří sdílí jejich znalosti a smysl pro humor. Po 20+ letech úspěšného fungování je Etnetera přední společností v oblasti vývoje webových portálů a aplikací. Naším cílem je být jedničkou na českém trhu v tomto segmentu.

Budova

Nechceme být pouhými digitálními dělníky

Orientujeme se na dlouhodobá partnerství a hledání jedinečných řešení s přidanou hodnotou, která vás posunou vpřed. Naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů pro klienty, ktěří jsou špičkou v oboru. Držíme slovo i termíny, dokážeme přiznat a napravit chybu. Věříme sobě i vám.

Náš kolektiv teď tvoří 150+ lidí

Pracujeme v liberálním a otevřeném prostředí bez kravat a procesních příruček. Inspirujeme se principy svobodné firmy, kde se zisky dělí transparentně, týmy si určují svá vlastní pravidla a management nemá nadstandardní benefity. Rádi společně sportujeme a podporujeme se. Kopeme za jeden tým. Není proto náhoda, že jsme se 4 roky po sobě umístili na třech nejvyšších příčkách v soutěži Best Employers ČR. Výsledky této studie se zakládají na názorech vlastních zaměstnanců firem a jejich motivovanosti.

Etnetera HUB tech lunch

Stále se učíme něčemu novému

Pro vývoj používáme open source řešení. Zrušili jsme ISO, protože ho nepotřebujeme. Projekt neřídíme jen vodopádem, věříme agilnímu přístupu. Budujeme dedikované týmy, které jsou pro klienta blízkým partnerem a část své pracovní doby tráví přímo u něj.

O naši radost se dělíme

Pomáháme tím, co nám jde nejlíp - zdarma vyrábíme a spravujeme weby neziskovkám (třeba Tichý svět, o.p.s.,  Splněné dětské přání, Femancipation a další). Kde nestačí mozek, tam přiložíme ruku: pomůžeme opravit hrad, budovat lesní školku nebo likvidovat následky povodní. Dlouhodobě spolupracujeme se ZŠ Žebrák (viz video) nebo spolkem Jeden na jednoho, který pomáhá zrakově postiženým sportovat. Další charitativní projekty podporujeme finančně.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.