Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

iOS developer pro automotive

Hledá se mobilní developer, který má chuť ovlivňovat budoucí podobu automotive. Staň se součástí zásadního projektu, který bude mít pozitivní dopad na životy tisíců lidí. Budeš každodenně úzce spolupracovat s analytiky, testery, designéry a mnoha dalšími vývojáři a svůj kód podrobíš testování v terénu. Jsi připraven vyrazit?

Jedeme na to Mám zájem o pozici

Senior Key Account Manager

Vzhledem k ambici pracovat na stále větších a komplexnějších projektech hledáme do našeho týmu obchodníků nového kolegu.

I'm in! Mám zájem o pozici

Hledáš práci? Tak to PR!

Umíš nalézat a rozvíjet strategické partnerství a vztahy s ostatními? Zvládáš takticky i operativně řídit komunikaci napříč kanály? Přicházíš s neotřelými tématy pro content, které zvládneš i vytvořit? Pak se pohodlně usaď a čti dále.

Chci to PRozkoumat! Mám zájem o pozici

Hledáme ABC - Aktivního Business Creativce

Sahá tvoje tvůrčí rozkročení od psaní textů, přes fotografii a videa až po příležitostnou grafiku? Máš přehled o tom, co se právě děje v IT businessu? Pak by jsi právě ty měl číst dále.

 

Čtu! Mám zájem o pozici

Android Developer

Umíš z aktivit a fragmentů vykouzlit opravdu výbornou aplikaci? Chceš vytřískat z telefonu, tabletu, hodinek a televizí maximum, co ti guidelines dovolí?

Koláč, to já rád! Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

Pavla Jiroušková

723 753 317

Michaela Šibíková

606 970 232