Kariéra | Etnetera

Teď je čas to zkusit s námi

Account Manager (seniorní nejen věkem)

K ruce potřebujeme nového, samostatného kolegu, který je dravý a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit. 

I'm in! Mám zájem o pozici

Project Support

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Nechte mě projekťákovat! Mám zájem o pozici

Reaguješ na React?

Etnetera není jen prací, je životním stylem. Pokud hledáš svobodu v práci a dokážeš být zodpovědný za své kroky, pak jsme tu jen pro Tebe. 

Pojď se s námi podílet na dlouhodobém automotive projektu!

Jsem to já! Mám zájem o pozici

Frontend Developer s vášní pro Node.js

Pro našeho zákazníka vytváříme aplikace pro přeceňování maloobchodních prodejních, výprodejových a promočních cen, včetně workflow pro cenotvorbu za účasti různých rolí, včetně algoritmů pro načítání a tvorbu cen, komplexních reportů a integrace s okolními systémy.

Chci dělat fullstack Mám zájem o pozici

Projekťák

Hledáme projekťáka, který přijde a začne projekťákovat. Neboj, nehodíme Tě do vody, ať se topíš, nejdřív Ti Tvůj buddy nafoukne křidélka. Sám ale určitě víš, že pouze křidélka Ti k plavání nepomůžou. Už prostě trochu čekáme, že jsi někdy pozici Projektového manažera v IT dělal.


Není čas ztrácet čas, pojď se mrknout na GO/NOGO kritéria.
 

GO! Mám zájem o pozici

HR Partner / IT Recruiter

Je ti jasné, že HR a business jsou parťáci v dobrém i zlém? Pokud si člověk, který se nebojí prosazovat změny a jsi schopen se tím pochlubit? Jsi kreativní, umíš vycházet s lidmi a jsi zaměřen na výsledek? Máš pocit, že už si v oblasti IT Recruitmentu něco zažil-a? Zároveň nechceš opustit své recruITerské řemeslo a chceš se v něm dále zdokonalovat? 

Pak zbystři!

Mrkám na drát Mám zájem o pozici

UI/UX expert pro e-commerce

Byla Tvá předchozí zkušenost e-commerce? Dokážeš přesně navrhnout a obhájit, co by v eshopu nemělo chybět, aby zákazník našel vše potřebné? 
Mimo to se rád topíš v hromadě barevných lepíků a zkoušíš nejrůznější metody (např. stoj na hlavě), aby byl brainstorming co nejefektivnější?
... pak to pravděpodobně budeš TY, náš nový expert na e-commerce. :)

Já jsem ten vášnivý eshopař Mám zájem o pozici

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám.

Pavla Jiroušková

+420 723 753 317

Michaela Šibíková

+420 606 970 232