Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Etnetera Group podpoří vánočním streamem Divadlo Bolka Polívky. Společnou pomocí je zábava

10
.
12
.
2020

Netradiční vánoční dárek dostávají letos obchodní partneři i zaměstnanci Etnetera Group. Ve středu 16. prosince mohou exkluzivně zhlédnout streamované představení Divadla Bolka Polívky v Brně a současně tak podpořit divadelní umělce, kteří se vzhledem k protiepidemickým opatřením ocitli ve velmi složité situaci. V předpremiéře pro ně herci odehrají hodinovou verzi občasníku Re:kabaret Re:start, který dramaturgicky a režijně připravují Hana Mikolášková a Matěj Randár. Pořad uvede Bolek Polívka a jako speciální host v Re:kabaretu vystoupí jeho dcera Anna.

Myšlenka podpořit právě divadelní umělce, které vládní opatření spojená s nákazou covid 19 uvrhla do dlouhodobé existenční nejistoty, vznikla v Etnetera Motion, jedné ze tří společností skupiny Etnetera Group. „Mimořádná doba vyžaduje jiný přístup k vánočním oslavám, než obvykle. Chceme zprostředkovat radost, humor i naši lidskou empatii a zájem těm, kterým může pomoci překonat tohle těžké období. A našim klientům i zaměstnancům od srdce poděkovat za zvládnutí roku na homeoffice,“ říká Václav Peterka, CEO společnosti Etnetera Motion.

„Nabídku jít do představení formou streamu pro vybrané publikum jsme velmi rádi přijali a Etneteře srdečně děkujeme za tuto vánoční sponzorskou podporu, díky které můžeme Re:kabaret vůbec letos realizovat a hercům tak před vánoci zajistit alespoň částečný příjem. Re:kabaret Re:start odehrajeme ten večer v předpremiéře vůbec poprvé před diváky, kteří budou vzhledem k době „Covidové“ přítomni bohužel, jen virtuálně. I tak se ale těšíme na jejich dojmy a názory, pokud je s námi budou sdílet v rámci následné společné online diskuze,“ komentuje spolupráci Ondřej Chalupský, ředitel Divadla Bolka Polívky v Brně.

Svojí kabaretní atmosférou Re:kabaret Re:start navazuje na úspěšný projekt Re-kabaret, který Divadlo Bolka Polívky uvádělo v předchozích pěti letech. Jde o pestrou směsí skečů, stand-upů, pantomimy a improvizace okořeněné nekorektním humorem. Speciálním hostem Re:kabaretu bude herečka Anna Polívková. Etneteru pozdraví také další mimořádný host Bolek Polívka, s jehož mistrovstvím je divadlo od začátku spojeno, a večer bude zakončen povídáním online přímo s diváky.

Virtuální návštěvu divadla zprostředkuje Etnetera Group pomocí speciálně vytvořeného vánočního webu a elektronické vstupenky s heslem, zaslané pozvaným obchodním partnerům i zaměstnancům Etnetery Group den před představením. Komunikaci prostřednictvím chytrého e-mailového řešení, které umožňuje personalizované oslovení každého účastníka akce, pochází z technologické dílny Etnetera Activate a. s.

Kontakt pro média:

Rita Gabrielová

Manažerka komunikace, Etnetera Group a.s.

rita.gabrielova@etnetera.cz

+420 702 174 103