Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Etnetera spouští mezinárodní e-commerce platformu pro klienta SANITINO

20
.
1
.
2021

Sedm trhů najednou ve vybraných evropských zemích oslovuje nová mezinárodní e-commerce platforma, kterou v těchto dnech spouští Etnetera a prodejce moderní sanitární techniky, společnost SANITINO. Cílem projektu je přehledná nákupní online galerie propojená současně na všech trzích, snadná orientace zákazníka v sortimentu, pomoc s technologiemi i rychlý nákup z pohodlí domova.

Budování e-commerce platforem je jedním z nejsilnějších trendů současného českého i evropského trhu. V segmentu sanitární techniky a koupelnového vybavení sem patří i nový mezinárodní e-shop pro společnost SANITINO, který na zakázku vyvíjela a nyní spouští Etnetera.

“Sledujeme raketový nárůst poptávky po e-commerce řešení a jsme rádi, že právě tato robustní platforma pro našeho klienta může inspirovat český i evropský trh,” říká Martin Palička, CEO a předseda představenstva Etnetera Group. “K docílení zajímavého růstu v digitálním prostředí doporučujeme firmám kromě nových technologických platforem i využití datových analýz, loyalty programů a kreativních komunikačních strategií,” dodává.

Sedm trhů a osm jazykových mutací

E-shop je dostupný v celkem 7 zemích a 8 jazykových mutacích - v České republice, na Slovensku, v Itálii, Rakousku, Belgii (zde ve dvou jazycích), Nizozemí a Francii. Pro společnost SANITINO, která se online prodeji věnuje od roku 2009, představuje nový e-shop plně integrovaný e-commerce kanál. Ten poskytne zákazníkům nejen dostatečný prostor k výběru sortimentu, ale i pomoc s orientací v technologiích, návody na instalace i ošetření a údržbu, pravidelný přehled novinek na blogu a ve vybraných zemích i možnost kdykoliv komunikovat s obchodníkem prostřednictvím online chatu.

Unikátnost projektu podtrhují i technologie použité při stavbě backendu či frontendových uživatelských funkcí. Etnetera zde naplno využívá vlastní technologické nástroje – Etnetera E-commerce Framework pro vlastní e-shop a jNetPublish pro stavbu CMS. To umožňuje nejen splnění hlavních požadavků klienta na intuitivnost, přehlednost a interaktivitu, ale také moderní a funkční design e-shopu, rychlost, vysokou responzivitu webu a snadnou správu jeho obsahu. Cloudový provoz e-shopu umožňuje architektura MS Azure IaaS.

„Stavba podobně rozsáhlých e-commerce systémů, jaký má nyní SANITINO vyžaduje kvalitní technologie i robustní architekturu. Etnetera Ecommerce Framework jsme vytvořili právě pro vývoj špičkových e-shopů na míru. Využívá sdílený kód a připravené moduly, ale současně dovoluje i prakticky neomezené přizpůsobování individuálním požadavkům klienta. Architektura je založena na samostatných komponentách oddělených definovanými rozhraními (API). Díky tomu nabízí snadnou rozšiřitelnost, škálovatelnost a vysoký výkon,” říká hlavní architekt e-commerce nástroje Martin Kačer z Etnetery.

Nová éra podnikání

Nový mezinárodní e-shop společnosti SANITINO je spuštěn od poloviny ledna letošního roku. Pro firmu jde tak trochu o začátek nové éry podnikání, kterou v roce 2018 zahájila expanzí do evropských zemí a vloni pokračovala změnou názvu společnosti - z původního Style Plus na SANITINO. V těchto dnech se i původní koupelnový eshop www.onlinekoupelny.cz změnil na www.sanitino.cz.

„Chceme se na evropském trhu profilovat jako jednotná značka, která propojuje všechny naše dosavadní tržní destinace jedním názvem i jedním obchodním kanálem. Tím je od letošního roku nový mezinárodní e-shop, postavený na špičkových technologiích společnosti Etnetera,“ vysvětluje Rudolf Jániš, jednatel společnosti SANITINO. „Věříme, že splní naše byznysová očekávání a našim zákazníkům přinese radost z rychlého a bezpečného nákupu,“ dodává.

O Etnetera Group a.s.:

Společnost Etnetera Group je prostřednictvím společností Etnetera a.s., Etnetera Motion s.r.o. a Etnetera Activate a.s. zkušeným partnerem klientů při rozvoji digitální formy podnikání. Navrhuje a vyvíjí webová i mobilní řešení pro komunikaci se zákazníky a e-commerce, datovou a webovou analytiku a marketingovou automatizaci. Poskytuje konzultační služby v oblasti rozvoje e-commerce i agenturní full-service v oblasti kreativních komunikačních strategií zaměřených na brand building, influencer marketing, design nebo produkci obsahu. Obrat Etnetera Group za rok 2019 činil před konsolidací 354,3 mil. korun.

O SANITINO více na https://www.sanitino.cz/o-nas

Kontakt pro média:

Mgr. Rita Gabrielová

Manažerka komunikace, Etnetera Group, a.s.

rita.gabrielova@etnetera.cz

+420 702 174 103