Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Etnetera Core posiluje řízení lidských zdrojů, do vedení HR přichází Jitka Porazilová

7
.
3
.
2023

Praha, 7. února 2023 – Do vedení společnosti Etnetera Core přichází Jitka Porazilová s cílem podpořit svými zkušenostmi lidské zdroje, jejich rozvoj a zaměření na současné potřeby softwarové firmy. Pozici HR Director zastává od 1. ledna 2023.  

„Vítám Jitku v našem core týmu a jsem si jist, že svým přístupem k lidem, pochopením našich potřeb i osobnostním nastavením bude nejen pro management, ale zejména pro naše zaměstnance oporou i strážcem naší firemní kultury,” říká Martin Palička, CEO a předseda představenstva Etnetera Group.

Lidé na prvním místě

Jitka Porazilová přichází do Etnetera Core s mnoha zkušenostmi z předchozích pozic globální ředitelky či lokální manažerky lidských zdrojů v technologických společnostech.

Velkou část svého pracovního života spojila se západočeským regionem – v roce 2000 dokončila studium Ekonomie a Managementu na Západočeské univerzitě v Plzni. Své první zkušenosti v personalistice získávala ve společnosti Západočeská plynárenská a.s., v manažerských rolích pak působila v technologických společnostech Kerio Technologies s. r. o., Certicon nebo DNS a.s..

V průběhu let se setkala s řadou personálně složitých situací typu akvizic a outplacementu, nastavování nových HR systémů, změn v interním způsobu komunikace i s potřebou budování silného HR týmu.

Její profesní motto „Lidé na prvním místě“ koresponduje s nastavením Etnetera Core i managementu, který dlouhodobě staví na hodnotách svobodné firmy, principu sebeřízení i vysoké odpovědnosti každého zaměstnance za svůj výsledek.

Rozvoj lidí a jejich motivace

Všechny společnosti skupiny Etnetera Group spojuje excellence a know-how zaměstnanců, z nichž mnozí mají s firmou navázaný dlouhodobý pracovní vztah. Například v Etnetera Core není výjimkou, že zde lidé pracují více než deset let.

Posílit řízení lidských zdrojů si vyžádala nová situace na trhu s vývojáři a technologicky zaměřenými pozicemi a také vnitřní transformace samotné Etnetery. V polovině loňského roku se Etnetera proměnila na dvě nové entity - Etnetera Flow, která se zaměřuje výhradně na mobilní vývoj a Etnetera Core, která se dál věnuje softwarovému vývoji.

„Změny tohoto typu mohou řadu lidí dlouhodobě ovlivnit a proto svou misi v Etnetera Core vidím především ve stabilizaci týmů, v péči o rozvoj každého našeho člověka a také v posílení motivace pracovat pro úspěch celé skupiny,“ říká Jitka Porazilová, HR Director Etnetera Core.

V dlouhodobém výhledu může pozice HR Director v Etnetera Core, kterou nyní Jitka Porazilová zastává, dospět i ke stejné roli na úrovni Etnetera Group.

Jitka Porazilová, HR Director Etnetera Core

Kontakt pro média

Mgr. Rita Gabrielová
Manažerka komunikace, Etnetera Group
rita.gabrielova@etnetera.cz
+420 702 174 103