Komunikaci Etnetera Group nově vede Rita Gabrielová

14
.
10
.
2020

Praha, 14. října 2020 - Vedení komunikace společnosti Etnetera Group, která je lídrem v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací, kreativního digitálního obsahu a pokročilé webové i datové analytiky, převzala Rita Gabrielová. Jejím úkolem bude nejen aktivní komunikace s médii a veřejností, ale také nastavení skupinové komunikační strategie profilující značku Etnetera Group na trhu.

Rita Gabrielová přináší do Etnetera Group zkušenosti nejen z oblasti IT(v letech 2005 až 2010 vedla komunikaci Seznam.cz), ale také financí, farmaceutického průmyslu či retailu. Do Etnetera Group přichází z Globusu, kde v předchozích letech vedla korporátní komunikaci a CSR projekty.

Naším současným úkolem je nastavení strategické komunikace celé skupiny, kterou představují společnosti Etnetera, Etnetera Motion a Etnetera Activate. Jsme přesvědčeni o tom, že právě dlouholetá aktivní spolupráce s médii i zkušenost s vedením korporátní komunikace, kterou Rita reprezentuje, jsou pro splnění této mise klíčové,” říká Martin Palička, CEO skupiny Etnetera Group.

Rita Gabrielová vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a svou mediální praxi zahájila jako reportérka zpravodajství TV Nova. V roce 2017 vystudovala postgraduální program na European School of Business & Management, zaměřený na Leadership.

Je vdaná, má dvě dospělé děti a ve volném čase se ráda věnuje plavání, rekreačnímu rybolovu, cyklistice a pobytu v přírodě.

Kontakt pro média:

Rita Gabrielová

Manažerka komunikace

rita.gabrielova@etnetera.cz