Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Komunikaci Etnetera Group nově vede Rita Gabrielová

14
.
10
.
2020

Praha, 14. října 2020 - Vedení komunikace společnosti Etnetera Group, která je lídrem v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací, kreativního digitálního obsahu a pokročilé webové i datové analytiky, převzala Rita Gabrielová. Jejím úkolem bude nejen aktivní komunikace s médii a veřejností, ale také nastavení skupinové komunikační strategie profilující značku Etnetera Group na trhu.

Rita Gabrielová přináší do Etnetera Group zkušenosti nejen z oblasti IT(v letech 2005 až 2010 vedla komunikaci Seznam.cz), ale také financí, farmaceutického průmyslu či retailu. Do Etnetera Group přichází z Globusu, kde v předchozích letech vedla korporátní komunikaci a CSR projekty.

Naším současným úkolem je nastavení strategické komunikace celé skupiny, kterou představují společnosti Etnetera, Etnetera Motion a Etnetera Activate. Jsme přesvědčeni o tom, že právě dlouholetá aktivní spolupráce s médii i zkušenost s vedením korporátní komunikace, kterou Rita reprezentuje, jsou pro splnění této mise klíčové,” říká Martin Palička, CEO skupiny Etnetera Group.

Rita Gabrielová vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a svou mediální praxi zahájila jako reportérka zpravodajství TV Nova. V roce 2017 vystudovala postgraduální program na European School of Business & Management, zaměřený na Leadership.

Je vdaná, má dvě dospělé děti a ve volném čase se ráda věnuje plavání, rekreačnímu rybolovu, cyklistice a pobytu v přírodě.

Kontakt pro média:

Rita Gabrielová

Manažerka komunikace

rita.gabrielova@etnetera.cz