Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Etnetera a její Mobilní akademie už potřetí podpoří kariéru mladých mobilních vývojářů

8
.
3
.
2021

Mobilní akademie jako první krok ke kariéře mobilního vývojáře startuje studijními workshopy pro 21 finalistů, vybraných po sérii úvodních pohovorů. Akademie jim postupně nabídne úkoly z oblasti mobilního vývoje, letos nově zaměřené na oba operační systémy – Android a iOS.

Programování ve Swiftu i Kotlinu, práce s mentory i první pokus o vlastní mobilní aplikaci – takové perspektivy nabídne třetí ročník Mobilní akademie od Etnetery, která odstartuje prvním workshopem v sobotu 13. března a bude pokračovat až do 1. května 2021. Vlivem pandemické situace proběhnou veškeré studijní aktivity v online prostředí.

Expertní oporou projektu je celkem 8 mentorů, kteří jsou kmenovými zaměstnanci divize mobilního vývoje v Etnetera a.s. a přinášejí Mobilní akademii tu nejlepší zkušenost z praxe. Podílejí se totiž na největších mobilních projektech českého trhu s klienty, jakými jsou například ŠKODA Auto (mobilní aplikace MyŠKODA uvedená na trh koncem loňského roku), ČSOB (mobilní aplikace DoKapsy), Rossmann (aplikace Rossmann Club), O2 (mobilní aplikace O2 TV) a mnoho dalších.

Účastníci akademie budou s jejich pomocí řešit jak cvičné projekty, tak všechny ostatní náměty nebo dotazy spojené s řešením studijních úloh či projektů z praxe. Závěrečným certifikátem o absolutoriu Mobilní akademie mohou studenti prokázat své dovednosti například při přijímacích zkouškách na technické či IT obory všech vysokých škol, nebo se s ním rovnou hlásit jako uchazeči o zaměstnání v Etnetera Group.

Pro absolvování Mobilní akademie nepotřebují studenti ani domácí hardware, ani pokročilou programovací zkušenost, a dokonce ani korunu školného,“ říká Miloš Felix, zakladatel Mobilní akademie a vedoucí mobilního vývoje v Etnetera a.s. „Věříme, že nejlepší cestou ke kariéře úspěšného mobilního vývojáře je kombinace nadšení pro věc a osobní mentoring postavený na příkladech z praxe,“ doplňuje.

Své o tom ví i účastníci minulých dvou ročníků Mobilní akademie, kteří popsali své zážitky ze studia v osobních příbězích na facebooku Etnetery. Další informace poskytuje  web Mobilní akademie nebo video. Pro ty, kteří v náborové fázi zvládli úvodní pohovor, je osmitýdenní studium zcela zdarma.

O Etnetera Group:

Společnost Etnetera Group je prostřednictvím společností Etnetera, Etnetera Motion a Etnetera Activate zkušeným partnerem klientů při rozvoji digitální formy podnikání. Navrhuje a vyvíjí webová a mobilní řešení pro komunikaci se zákazníky a ecommerce, datovou a webovou analytiku a marketingovou automatizaci. Poskytuje konzultační služby v oblasti rozvoje e-commerce i agenturní full-service v oblasti kreativních komunikačních strategií zaměřených na brand building, influencer marketing, design nebo produkci obsahu. Obrat Etnetera Group za rok 2019 činil před konsolidací 354,3 mil korun.

Kontakt pro média:

Rita Gabrielová

Manažerka komunikace, Etnetera Group a.s.

rita.gabrielova@etnetera.cz

+420 702 174 103