Etnetera Vlog promluví otevřeně o českých IT projektech i spolupráci s největšími značkami na trhu | Etnetera

Etnetera Vlog promluví otevřeně o českých IT projektech i spolupráci s největšími značkami na trhu

Praha, 12. května 2021 – Otevřený pohled do světa agilního vývoje Etnetery i sondu do praktického využití velkých mobilních aplikací, e-shopů nebo webových portálů, které pomáhají digitalizovat podnikání v Česku. Takový je cíl nového Etnetera Vlogu, jehož první díl nahlédne do aplikace MyŠKODA i otestuje jízdu v elektromobilu ENYAQ iV pár dnů před jeho oficiálním vstupem na trh. Autorem i průvodcem vlogu je Jan Nuc.

Etnetera a její spolupráce s největšími hráči trhu v oblasti automotive, bankovnictví, telekomunikacích, retailu, utilit a dalších odvětvích přinášejí s každým novým projektem inovativní krok v digitalizaci života Čechů. Ať už jde třeba o jízdu automobilem komunikujícím přes internet, výběr nového vozu v plně digitalizovaném show roomu, vybavení nové koupelny přes mezinárodní e-shop nebo všechny bankovní účty v jedné mobilní aplikaci. Vždy se jedná o špičková digitální řešení vytvořená od začátku až do konce na míru největším českým výrobcům či poskytovatelům služeb.

Jak probíhá vývoj mnohdy robustních mobilních aplikací nebo e-commerce platforem? S jakým výsledkem se potkají jejich zadavatelé a později koncoví zákazníci? Jakou kulturu vnáší Etnetera do svých partnerství s největšími hráči trhu?

V B2B segmentu se komunikace úspěšných projektů většinou omezuje na předání hotové zakázky a další dlouhodobou péči o rozvoj. My chceme jít dál a ukázat to, co nás s partnery spojuje nejvíc – uživatelskou hodnotu projektů, na kterou při vývoji hodně myslíme, a společné firemní hodnoty s našimi zadavateli,“ říká manažerka komunikace Etnetery Rita Gabrielová.

Etnetera Vlog poprvé s MyŠKODA a ENYAQ iV

Etnetera Vlog odstartuje sondou do největšího projektu mobilního vývoje na českém trhu - mobilní aplikace MyŠKODA - a za jízdy ji otestuje v neméně atraktivním modelu ŠKODA ENYAQ iV. Ten poprvé vstupuje na český trh ve čtvrtek 13. května, video blog Etnetery ho však zájemcům představí o dva dny dříve. Spojení elektromobilu, mobilní aplikace a infotainmentu vozu bude pro řidiče ENYAQ iV nepostradatelným pomocníkem během jízdy i mimo ní a pro automotive segment v Česku další klíčovou inovací.

Autorem a současně průvodcem Etnetera Vlogu je Jan Nuc, původně novinář serveru TechArena, který vstoupil do českého online světa sérií video recenzí na mobilní telefony a jinou chytrou elektroniku. V říjnu loňského roku se stal posilou komunikačního týmu Etnetery. „Vlog je pro mě osobně ještě otevřenější a kreativnější formou prezentace, protože při natáčení jdeme do věcí trochu po hlavě a s kapesní technikou vytváříme plnohodnotná videa, což je dost režijní adrenalin,“ říká Jan Nuc. 

První díl Etnetera Vlogu najdou zájemci na YouTube kanále Etnetery od 11. května.


 

Kontakt pro média:

Rita Gabrielová
Manažerka komunikace, Etnetera Group, a.s.
rita.gabrielova@etnetera.cz
+420 702 174 103

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.