Virtuální realita

Než se váš produkt vydá do skutečného světa, zkuste ho ve světě virtuálním.

proč

Virtuální realita

VR je skělým pomocníkem při vizualizaci konceptů dříve, než je nutné vynaložit náklady na jejich výrobu. Klient si tak dokáže lépe představit celý projekt širším kontextu a spatřit nedostatky ještě v rané fázi návrhu.


Stejně tak rozšířená realita (AR) je skvělým pomocníkem. S ní je totiž možné přidávat virtuální předměty do reálného světa, nejčastěji skrz displej telefonu.

Projekty

Z naší dílny

Společnou spoluprací vznikly zajímavé projekty pro naše klienty. Patří mezi ně třeba ŠKODA Asistent, který přinesl uživateli možnost usednout do „reálného” vozu a s pomocí brýlí pro VR prohlížet a dotykem interagovat s jeho asistenčními funkcemi.

Pomohli jsme i České spořitelně lépe si představit jednu z jejich nových poboček, která měla teprve vyrůst a ušetřit jí tak nemalé náklady.

A v neposlední řadě je zde aplikace Kinesis 2, tedy AR aplikace, která dokáže s pomocí speciálních plakátů rozpohybovat dodané 3D modely.

SYNERGIE

VRána k VRáně

Náš koncept činí silný a jedinečný synergie mezi firmami Etnetera Group a PIE Ventures, v níž je i společnost Virtuplex s největším prostorem pro virtuální realitu v Evropě, který dovoluje zažít volnost pohybu a pocit jako nikde jinde.

Chci projekt ve VR/AR

ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo uvedený email.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.