Webové aplikace a portály

Komplexní dodávky služeb napříč celým digitálním světem.

komplexní

Webová řešení

Komplexní dodávka služeb napříč celým digitálním světem pod jednou střechou? V Etnetera Group ano. Našim klientům dokážeme nabídnout vytvoření webových řešení od A do Z - od analýzy a realizace projektu až po samotné spuštění a poprojektovou péči.

O vstupní konzultaci a navržení řešení se postará Etnetera Sense, uživatelskou přístupnost z pohledu UX/UI zase Etnetera Activate a samotnou realizaci pomocí agilních metod můžete nechat na nás. A pokud oceníte i pomoc od kreativní agentury při spuštění, je tady Etnetera Motion.


digitální přepážka

Zákaznické portály

Abychom vytvořili vaši „digitální přepážku pro zákazníky” k dokonalosti, využíváme naši platformu jNetPublish, ale instalujeme také aplikace třetích stran, portlety a pluginy.

A proč právě naše platforma jNetPublish?

Firemní komunikace

Interní aplikace

Nejčastější důvod střetů mezi IT a marketingovým oddělením na 8 písmen? Intranet. V Etneteře se postaráme o to, aby při podobných hádankách nenaskakovala husí kůže.

Dokážeme vytvořit intranet na míru, který bude obsahovat nejen důležité informace nebo úložiště dokumentů, ale bude mít vysoký výkon, bezpečnost a příjemné uživatelské prostředí. Navíc přidáme telefonní seznam či fotobanku se super fotkami do prezentací.

Chci webovou aplikaci nebo portál

ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo uvedený email.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.