Český Goodwill | Etnetera

Český Goodwill

Původní český projekt s tradicí od roku 2013 oceňuje podnikatele a firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci.

Ocenění Český Goodwill je primárně založeno na nominacích veřejnosti, přičemž už samotná nominace je tím největším oceněním. Veřejnost také rozhoduje o nositeli titulu Osobnost.

Související články

Kvalitní čtení
k vaší Java kávě

Český Goodwill není o tvrdých číslech, ale o příbězích, říká Martin Palička o roli porotce

Už ve čtvrtek 21. října v podvečer budou všichni nominanti na cenu Firmový oscar od Českého Goodwillu vědět, jestli získali pomyslný kov za odpovědné podnikání. Náš CEO Martin Palička se navíc jako člen poroty na výběru podílel a mě zajímalo, jak roli porotce vnímá nebo podle jakého vnitřního klíče se rozhoduje, kdo by měl ocenění získat.

Celý článek

Odpovědní podnikatelé, vážíme si vás!

Podnikání obecně je dřina a když se má opravdu hrát fair play a odpovědně, je to dřina dvojnásob. To nejlépe ví Český Goodwill, který takové odpovědné hrdiny oceňuje. U letošního osmého ročníku byla zlatým partnerem také Etnetera, protože jí na férovém podnikání záleží. Ročník, který nesmetl ani covid, ani omezující vládní opatření, pozval do rodiny odpovědných podnikatelů další nové členy. Co žene Český Goodwill dopředu, o tom jsme si povídali s Lenkou Hlavatou, autorkou projektu i výkonnou ředitelkou společnosti Hlavatý & Partners Consulting Group.

Celý článek

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.