Intranety a firemní komunikace | Etnetera

Dáme vám důvod, proč si nastavit intranet jako homepage

Postaráme se o to, abyste neznali odpověď na hádanku nejčastější důvod střetů mezi IT a marketingovým oddělením na 8 písmen. (Správná odpověď: Intranet.)

Už na startovní čáře přebereme štafetový kolík a zajistíme hladký průběh komunikace mezi všemi stranami. Nebrzdí nás příručky procesního řízení. I proto v řádu měsíců vyřešíme problém, který vás trápí roky.

Recept na intranety

Známe recept na intranet, který vaši lidé skutečně používají. Neobejde se bez vysokého výkonu, bezpečnosti a příjemného uživatelského rozhraní. Intranet není pouze úložiště dokumentů a informační portál o aktuálním dění ve firmě. Okořeníme ho nezbytnými ingrediencemi: jídelními lístky restaurací ve vašem okolí, telefonním seznamem a bankou “cool fotek do prezošky”.

Za ideální technologii pro realizaci intranetu považujeme Liferay. Jedná se o svobodný software s obrovským počtem instalací, který neustále vylepšuje rozsáhlá komunita vývojářů. Dává nám možnost neomezeně rozšiřovat funkce intranetu a vyměňovat jeho moduly.

Spuštění není konečnou stanicí. Intranet rozvíjíme i několik měsíců a let po něm. Reagujeme na opravdové potřeby uživatelů, které odhalí až jeho reálné užívání. Splnil intranet vaše očekávání a cíle? Jaké plány s ním máte do budoucna? Rádi vám poradíme. Vyhodnocujeme, co lidé na intranetu dělají a co je baví. Na základě měření ho můžeme dál rozvíjet a ladit.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.