Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Account Manager/ka

Rok od roku se nám daří růst a moc rádi bychom přivítali do našeho obchodního týmu nového kolegu / novou kolegyni, které láká sáhnout si na ty nejzajímavější zakázky na IT trhu a budovat vztahy s lídry (nejen) českého businessu.

A právě to může být tvoje mise.

Čeho se staneš součástí?

V Etneteře se specializujeme na vývoj webových, mobilních a e-commerce aplikací na míru požadavkům našich klientů, které často doplňujeme o služby kolem umělé inteligence, kyberbezpečnosti nebo třeba virtuální reality.

Na triku už za ty roky máme celou řadu zajímavých výzev od vůbec největšího projektu mobilního vývoje ve Střední Evropě, aplikace MyŠkoda pro Škoda Auto, přes bankovní projekty pro ČSOB až po rozsáhlé e-commerce řešení třeba pro Datart nebo nejnověji Košík a Albatros Media.

Navíc na to už dávno nejsme sami. Jsme hrdou součástí technologické skupiny Etnetera Group, která - troufneme si říct - už dnes tvoří předního hráče na trhu a doplňuje tvoje zázemí např. o specialisty/specialistky z oboru business konzultací, datové analytiky, digitálního marketingu a dalších oblasti, o které se můžeš opřít. Nejnověji jsme ve skupině přivítali softwarehouse Green:code, který jsme v lednu založili společně se Škoda Auto.

A jak konkrétně vypadá tvoje pozice?

Znáš prostředí, kde ti nastaví vysoká KPIs a hodí tě do vody, ať se ukážeš? Kde se k tobě kolegové chovají jako ke konkurenci? Kde začínáš na nule, nebo dostaneš balík zaručeně kvalitních klientů, na které se roky nesáhlo, ale ty je určitě zvládneš rozhýbat?

Neboj. My víme, že tohle nefunguje. Proto ti dáme:

 • prostor nadechnout se. Víme, že abys mohl/mohla uspět, potřebuješ nacítit naší firemní kulturu, styl komunikace s klienty a umět vyprávět naše příběhy. A to trvá měsíce.
 • reálné příležitosti. Jádrem pozice není hunting, cold calling a hromadný mailing, ale skutečný account management. Většinu portfolia ti dáme a zbytek společně vybojujeme v poptávkách, které k nám chodí.
 • důvěru. Nesnášíme micromanagement. Nezavádíme kontrolní opatření. Nechceme vidět, kolik jsi měl/a schůzek a kam jsi volal/a. Nepotřebujeme hromadu reportů a další práce pro práci. Prostě děláme obchod tak, abychom měli výsledky.
 • svobodu. Táhne tě to přirozeně k finančnímu sektoru, nebo třeba do automotive? Baví tě mobilní aplikace, nebo se cítíš dobře mezi e-shopy? Kam tě to táhne, tam tě podpoříme. Protože tam budeš nejlepší.
 • reálně použitelný rozvoj. Každý pátek si na 2 hodiny sedneme, vydechneme a pracujeme na týmovém růstu pomocí OKR. Potřebujeme umět lépe vyjednávat? Vylepšit nabídky? Rozumět novým technologiím? Využít nový tool? Odhlasujeme si to a jedeme.

Co na oplátku potřebujeme od tebe:

 • hlavně rozvojový a otevřený mindset. Jsme na IT trhu už 25 let a doslova každý rok přináší nové výzvy. Abychom to tempo nejen stíhali, ale také spoluurčovali, klíčový je neustálý seberozvoj, rychlé učení, vysoká samostatnost a schopnost orientovat se ve stále se měnícím prostředí.
 • znalost toho, jak vzniká software a přirozený vztah k technologiím a IT trhu. Pokud jsi dosud prodával/prodávala pojištění nebo ledničky, respektujeme to, ale měl/měla bys to u nás zbytečně těžké.
 • schopnost navazovat a udržovat férové vztahy by pro tebe měla být přirozená a to ideálně i na úrovni top managementu našich zákazníků. Asi se shodneme, že v B2B businessu je to alfa omega.
 • přirozenou odpovědnost za svou práci a výsledky. Řídíme se principy svobodné firmy, nekontrolujeme, důvěřujeme, nabízíme velkou volnost. Za to očekáváme, že se nedočkáme alibismu, mlžení a výmluv.
 • komunikační vyspělost. Neprodáváme krabicové produkty, ale namýšlíme každé řešení v týmu specialistů. Proto u nás Account manager/ka zčásti také konzultuje, vyjednává a představuje přirozenou spojku mezi trhem a delivery týmem.

Nemáš ještě potřebné zkušenosti? Nevadí!

Žádnému talentu dveře nezavíráme a v týmu máme zkušené matadory, kteří ti pomohou. Ozvi se a probereme, zda bychom našli způsob, jak se do toho společně pustit.

A co je za nás samozřejmost, ale nemělo by tu chybět:

 • férová odměna, nezastropované provize a po domluvě firemní auto.
 • telefon a notebook s OS dle tvé volby, polohovací stůl.
 • Multisportku a zázemí pro sportovce (sprchy, kolárna a malá tělocvična).
 • 25 dnů dovolené.
 • stravenkový paušál, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference.
 • v kanceláři rádi přivítáme i tvého psa, nebo jinou oblíbenou faunu.
 • a po 10 letech ve firmě dostaneš 100 000 Kč na dovolenou snů.

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Určitě ti odpovíme!

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.