Webová integrace | Etnetera

Od brandové strategie po funkční intranet. Jsme součástí Etnetera Group, která vám zajistí komplexní dodávku digitálních služeb

V současné době klienti od dodavatele očekávají komplexní dodávky služeb napříč celým digitálním světem, v ideálním případě s jedinou zodpovědnou osobou. Takový komfort jsme schopni zajistit nikoliv pomocí subdodávek od spřátelených firem, ale v námi vybudované skupině Etnetera Group.

Každá z firem skupiny se specializuje na svůj core business, a proto může dodávat opravdu špičkovou kvalitu. Díky hluboké znalosti jednotlivých domén oboru chápeme i procesní souvislosti souvislosti ve společnosti zákazníka.

Představte si dodávku projektu pro velkou společnost, která zastřešuje Etnetera, ale s pomocí dalších ze skupiny Etnetera Group. Takovým projektem může to být třeba realizace intranetu nebo třeba eshopu, jelikož z pohledu průběhu projektu na tom tolik nezáleží.

Analýza
  • Funkční části včetně napojení na Vaše systémy s návrhem operační architektury a zabezpečení připraví Etnetera.
  • Dokonalou uživatelkou přístupnost z pohledu UI a UX či analýzu jakýchkoliv Vašich obchodních dat zpracují kolegové z Etnetera Activate.
Realizace projektu
  • Vedení projektu standardně nebo s pomocí agilních metod bude mít na starosti projektový vedoucí z Etnetery spolu s vyčleněným zakázkovým týmem.
Spuštění
  • Etnetera projekt společně s Vámi spustí projekt včas a v dohodnutém rozsahu. Bude mít dostatečný výkon,
  • Pro nový intranet možná oceníte krátká edukační videa, která zaměstnancům vysvětlí nové funkce a usnadní orientaci v novém nástroji. Taková dodá kreativní agentura Etnetera Motion.
  • Jiným příkladem může být spuštění e-shopu. Při něm se nejspíš potkáte s týmem Fragile media, který se postará o online kampaň po jeho spuštění.
Poprojektová péče
  • Po spuštění projektu Etnetera zajistí kompletní provoz a pohlídá, že vše je dostupné uživatelům 24/7/365. Postaráme se o vás samozřejmě i z pohledu realizace drobných změnových požadavků nebo pravidelných aktualizací.
  • Vaše návštěvníky upozorníme na novinky ve vaší nabídce díky precizním emalovým kampaním realizovaných Etnetera Activate.

Pokud ve firmě používáte Google Apps, pak se dříve či později seznámíte s firmou Etnetera Appsatori. V portfoliu Etnetera Group nesmí chybět ani další oblíbená značka. Jste-li závislí na zařízeních Apple hledáte profíky, kteří ovládnou zavádění a správu Apple technologií ve vaší firmě nebo dlouhodobý pronájem Maců, zaklepejte na dveře firmě Etnetera Logicworks.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.