Java Developer/ka pro e-commerce

Jsme Etnetera Core a poskytujeme komplexní dodávku end-to-end řešení od odborných konzultací, přes analýzu a návrh UX až po reálný produkt. Garantujeme i dlouholetou podporu a další rozvoj formou projektu.

Chceme ti nabídnout pozici Java Developera pro naše e-commerce projekty a příležitost stát se součástí týmu sympatických lidí, zkušených profesionálů v oboru.

Naše portfolio klientů je různorodé, všem ale dokážeme naplnit požadavky na intuitivnost, funkční a moderní design či otázky výkonu. Omrkni naše reference. Všechny projekty stavíme na naší interní Etnetera e-commerce platformě (EEF).

Ať již stavíme robustní e-shopy na míru pro velké hráče na trhu z různých segmentů, nebo customer care portál, vždy je pro nás výzvou komplexnost celého řešení a návštěvnost v řádech tisíců lidí denně, na kterou musíme být připraveni.

Co se od tebe očekává?

  • Rozumíš si s Javou, Spring Boot a Rest API

  • Pokud už jsi mazák a máš zkušenost i s Elasticsearch, Mongo DB, Microservice, Jenkins, Grafanou či Kibanou, určitě to uvítáme.

Jak tě dostaneme do víru dění?

  • Během onboardingu ti předáme set videí z našich Techtalků věnovaných EEF (Etnetera E-commerce Frameworku). Tyto videopřednášky ti poskytnou hlubší vhled do fungování našeho frameworku a pomohou ti lépe se zorientovat v našich projektech. Kromě toho ti také přidělíme "buddyho", zkušeného kolegu, který se o tebe v začátcích postará a bude ti nápomocný při tvém startu.

Co dostaneš na oplátku?

  • Partu stejně nadupaných beden, které žijí technologiemi. Někdy kvůli nim zadumaně mlčí, jindy vášnivě mluví (na pódiu našeho HUBu, kdy o nich přednáší v rámci pravidelného TechLunche či Techtalků). Bude ti s nimi dobře.

  • U nás je mnoho zajímavých projektů, každý unikátní. Když budeš připraven/a na novou výzvu, máš možnost změnit projekt a získat nové zkušenosti v různých prostředích.

  • Komfortní pracovní prostředí, které je unikátní kombinací kanceláří, tělocvičny, odpočinkových prostor a kavárny. U nás se strohé prostředí a nažehlené límečky fakt nenosí.

  • Pestrý koktejl takových těch typických benefitů jako je třeba příspěvek na stravování, Multisportka, 5 týdnů volna, příspěvky na vzdělání, dopravu, nebo penzijní pojištění.

  • Do práce si můžeš vzít i svého psa.

  • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě pořádáme DevDay, v září jezdíme na Offline, začátkem roku plesáme a organizujeme Kódohraní.

  • Po 10 letech tě čeká nejen obrovský dík, ale taky jedinečná možnost prožít dovolenou snů. Protože tvá loajalita si zaslouží oslavit.

Již jsme odstartovali, tak neváhej a přidej se k nám!😊

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.