DevOps Engineer

Jsme Etnetera Core a doslova spojujeme svět. Třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, eshopy, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace. Orosilo se ti čelo při zmínce o komunikaci? Neboj, nehledáme člověka s prořízlou pusou a rétorickými dovednostmi. V tvém případě více oceníme bystrou mysl a technické znalosti.‍‍

Co bychom od tebe potřebovali:

  • Vyznáš se v Kubernetes a Linux je tvůj denní chleba.
  • GitOps pro tebe není jen buzzword.
  • Dokážeš se orientovat v nastavení a provozu nástrojů jako Azure FrontDoor, HAProxy nebo Tomcat.
  • GitLab nebo Argo CD ti nejsou cizí a nebo ti už dávno říká Pane.
  • Automatizace je pro tebe samozřejmost – co jde, to automatizuješ.
  • VMka umíš deployovat pomocí Ansible a Kubernetes třeba pomocí Kustomize.
  • Mít alespoň základní znalosti Azure, MySQL, MongoDB nebo Elasticsearch.
  • Nebojíš se pracovat s Infrastructure as Code, třeba s OpenTofu.

‍Na co se můžeš těšit:

  • Na spolupráci s projektovými týmy (vývojáři, testeři, projekťáci)
  • Možnost společně s týmem navštěvovat inspirativní meetupy a konference, kde nasbíráš nové nápady a zkušenosti.
  • Dostaneš volnou ruku, jak dál rozvíjet a zlepšovat proces buildování, testování a nasazení našich aplikací.
  • Možnost provozovat věci hlavně v cloudovém prostředí MS Azure a AWS.

Rádi ti za to nabídneme:

  • HPP spolupráci a to dlouhodobě.
  • Notebook a OS dle tvé volby, polohovací stůl, Multisportku, 25 dnů volna, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference.
  • Neomezenou dovču. Ano, slyšíš správně.
  • Zdravou dávku svobody. Naše vztahy stojí na důvěře, proto není problém se domluvit na zkrácených úvazcích nebo dalších individuálních požadavcích. Home office je samozřejmost. Jsme hodně flexibilní.
  • V pražských Holešovicích máme několik kávovarů a na výběr tři druhy kávy. No a brněnští kolegové nám pravidelně „kradou“ zásoby, protože co si budem, ta naše káva je prostě skvělá.
  • Online program péče o duševní zdraví Soulmio a taky službu uLékaře.
  • Mraky možností se vzdělávat. Pořádáme spoustu techtalků, jak pro naše zaměstnance, tak i pro veřejnost.
  • Dog friendly kanceláře a zázemí pro sportovce (sprchy, skříňky, kolárna, tělocvična).
  • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků na úrovní týmu i firmy. Grilujeme ve Stromovce, plesáme u vánočního večírku, v létě vývojáři pořádají DevDay, v září jezdíme na Offline. A nezapomínáme ani na tvé narozeniny!

Zaujali jsme tě? Pokud ano, budeme rádi, když se nám ozveš! Stačí nám poslat životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. Těšíme se, až tě poznáme! 😊

Napiš nám

Tvůj životopis
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ukázka Tvé práce
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání
ODESLAT
Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Nastala chyba při vyplňování formuláře. Zkuste jej vyplnit znovu, nebo se nám ozvěte přímo na e-mail vitej@etnetera.cz.