We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

Annonce

Web apps and portals

Naše spolupráce s klientem Annonce je stejně stará jo sama Etnetera. Během desítek projektů jsme od šustění papírových novin přešli ke kompletnímu online servisu. V současné době se jedná o e-shop na vkládání placených inzerátů, který prošel fází redesignu

Od papíru k webu

Při popisování práce pro klienta Annonce se musíme pustit daleko do historie. Na začátku jednadvacátého století jsme spustili příjem inzerátů přes SMS a Annonce tak získala silnou konkurenční výhodu na několik let dopředu. A mimochodem, SMS inzeráty fungují dodnes. V roce 2003 jsme následně spustili i zvláštní formu e-shopu, kde mohli uživatelé vkládat placené inzeráty.

Kvůli poklesu zájmu o tisk jsme sev roce 2005 pustili do analýzy potřeb internetových zákazníků a připravili jsme projekt redesignu celé webové služby, což vyvrcholilo v říjnu 2007, kdy jsme spustili kompletně nový web, na kterém bylo možné strukturovaně vyhledávat a filtrovat inzeráty.

Technologies
No items found.
Cesta pravidelných inovací

Po změně majitele v roce 2009 se Annonce vydává cestou pravidelných inovací, což je pro spolupráci klíčový přístup. Web prochází drobnou změnou korporátní identity, která se promítla do opětovného redesignu celého webu, který zahrnoval i responzivitu. Díky novému způsobu zadávání inzerce, designu a přehlednějšímu nákupu doplňkových služeb se zvýšil meziroční nárůst tržeb o 35 %.

V rámci dalších aktivit jsme se věnovali i optimalizaci a implemetaci lepších řešení. Vytvořili jsme validaci e-mailových adres pro opravu překlepů, zefektivnili jsme mechanismus odesílání e-mailů, díky kterému se zvýšila doručitelnost téměř na 100 %. V roec 2016 vznikla Právní poradna k podávání dotazů specialistovi. Přidanou hodnotou byli články s radami, které se týkají nejčastějších právních problémů.

V roce 2019 jsme převedli provoz historických strojů na nový hardware pod správou VLTAVA LABE MEDIA.

S Etneterou spolupracuji od roku 2012 a lidi z jejich projektového týmu vnímám jako rovnocenné partnery. Nejen, že je na ně vždy spoleh, ale sedneme si i po lidské stránce, čehož si snad vážím ještě více.

Lenka Černá
bývalá výkonná ředitelka, Annonce