We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

P3 Logistic Parks

Web apps and portals

Pro vlastníka a developera evropských průmyslových nemovitostí P3 jsme v Etneteře vytvořili multijazyčný portál pro vyhledávání logistických parků. Web jsme spustili v září 2019 a nadále pracujeme na dalších funkcionalitách, které ještě více zjednodušují vyhledávání parků a pomáhají poskytovat prvotřídní služby zákazníkům.

Dynamická prezentace

skladů.

Interaktivní mapy

s detailními informacemi.

3D náhledy

pro lepší orientaci.

Projekt pro klienta P3 jsme začali přetvářet směrem k dynamické prezentaci skladů tak, aby uživateli přinesl na jednom místě maximum relevantních a aktuálních informací a pomohl mu v jeho rozhodování o pronajmutí skladu v areálu klienta. Při vývoji jsme se zaměřili na funkcionality webu a možnosti jeho dalších rozvoje. Dominantním prvkem se staly interaktivní mapy doplněné podrobnými informacemi o dané lokalitě (celková a volná skladovací plocha, dopravní přístupnost, plánky hlal a areálů, vybavení, ...), a to i ve 3D náhledu.

Technologies
No items found.

More info