We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

ROSSMANN

E-commerce solutions

Německému řetězci drogerií ROSSMANN pomáháme posledních pět let s kompletní digitalizací a vstupem do e-commerce byznysu. Nejviditelnějším projektem je nativní mobilní e-shop (2021) a zároveň loyalty platforma ROSSMANN CLUB a webová aplikace ROSSMANN.CZ. Obojí vychází z rozsáhlého backendového řešení postaveného na Etnetera E-commerce Framework (EEF). Na projektech spolupracují i další firmy ze skupiny Etnetera Group.

STATISÍCE ZÁKAZNÍKŮ

využívající denně naše aplikace

ROBUSTNÍ IT ŘEŠENÍ

s 9 integracemi a naší platformou EEF

4,5 HVĚZDY V APP STORE

na základě tisíců hodnocení

Reálný dopad na tržby

Spojená řešení - mobilní e-shop a loyalty platforma - jsou přes námi vytvořený backend integrována na řadu podpůrných systémů (marketingových, databázových, CRM, ERP a dalších). Denně tak sbíráme data z vícero systémů a vytváříme k nim přehledné reporty s vysvětlením trendů a množstvím doporučení, která mají za cíl naplňovat byznys cíle klienta. Vidíme tak, co lidé nakupují a klient může lépe plánovat zásobování.

Technologies
Kotlin
Swift
Spring Boot
MongoDB
Elasticsearch
OAuth
BigQuery

Komplexní dodávka služeb

Etnetera a další firmy ze skupiny - Etnetera Activate, Etnetera Motion a Etnetera Sense - dokáže pro ROSSMANN dodat celou řadu služeb a komplexně tak obsloužit celý projekt. V Etneteře se staráme o vývoj softwaru, Etnetera Activate pracuje s daty a chytrým e-mailingem, Etnetera Motion si bere na starost marketing a kampaně a Etnetera Sense se podílí na analýzách či nastavování KPI.

Spolupráce s Etneterou mi dlouhodobě dává smysl, protože jsme společně prošli cestou od vytvoření konceptu až po samotnou realizaci. Etnetera navíc bere ohled na uživatelský zážitek a přináší zkušenosti s tvorbou e-shopů.

MARCELA SYROVÁTKOVÁ
Marketing manager ROSSMANN