We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

SANITINO

E-commerce solutions

E-commerce řešení jsme postavili na vlastním Etnetera E-commerce Framework, nástroji, který umožňuje snadnou rozšiřitelnost, škálovatelnost a vysoký výkon. E-shop je pro zákazníky intuitivní, přehledný a s rychlou nákupní koncovkou. Jeho administrační systém dovoluje snadnou správu ze strany klienta. E-shop funguje současně na téměř desítce evropských trhů s osmi jazykovými mutacemi, běží v cloudu na MS Azure a umožňuje neomezené přizpůsobování požadavkům klienta.

Devět evropských trhů

a celkem deset jazykových mutací

Etnetera E-commerce Framework

je náš vlastní nástroj pro e-shopy na míru

Zaměřeno na rychlost

Sanitino.cz patří mezi nejrychlejší weby v rámci konkurence

Robustní, ale rychlý e-shop

Abychom dokázali při tvorbě e-shopu pro SANITINO splnit všechny požadavky na intuitivnost, přehlednost a interaktivitu, ale také zajistit moderní a funkční design e-shopu, rychlost, vysokou responzivitu webu i snadnou správu obsahu, využili jsme naše vlastní nástroje. Při stavbě backendu či frontendových uživatelských funkcí jsme použili Etnetera E-commerce Framework a jNP NG (CMS). Cloudový provoz e-shopu pak umožňuje MS Azure laaS.Měření společnosti Pagespeed.cz navíc prokázala vysokou rychlost e-shopu. „​​Skrze metriky, jež měříme, patří SANITINO mezi nejrychlejší weby, které jsme dosud měli možnost v auditech detailně analyzovat,” píše Pagespeed.cz v závěrečné zprávě. „Mezi měřenými konkurenty patří sanitino.cz k nejrychlejším,” dodává analýza.

Technologies
Elasticsearch
JavaScript
MongoDB
Etnetera E-commerce Framework
CMS jNetPublish

Dostupnost napříč Evropou

E-shop je dostupný na celkem devíti evropských trzích - České republice, Slovensku, Itálii, Rakousku, Francii, Belgii, Nizozemsku, Španělsku a Německu - a nabízí deset jazykových mutací. Díky tomu e-shop poskytuje nejen dostatečný prostor k výběru sortimentu, ale i pomoc s orientací v technologiích, návody na instalace i ošetření a údržbu, pravidelný přehled novinek na blogu a ve vybraných zemích i možnost kdykoliv komunikovat s obchodníkem prostřednictvím online chatu.

Chceme se na evropském trhu profilovat jako jednotná značka, která propojuje všechny naše dosavadní tržní destinace jedním názvem i jedním obchodním kanálem. Tím je od letošního roku nový mezinárodní e-shop, postavený na špičkových technologiích společnosti Etnetera. Věříme, že splní naše businessová očekávání a našim zákazníkům přinese radost z rychlého a bezpečného nákupu.

Rudolf Jániš
jednatel společnosti SANITNO