ŠKODA AUTO - DIGITAL SHOWROOM

Web apps and portals

Etnetera od roku 2016 spolupracuje s oddělením ŠKODA AUTO na projektu Digital Showroom, v rámci kterého byly do infrastruktury klienta nasazeny backendové systémy včetně systému pro správu obsahu. Díky tomu mohl klient digitalizovat své prodejny. Hlavním pomocníkem byla tabletová aplikace dostupná mezinárodně.

Konfigurace auta

v tabletu.

Interaktivní prvky

na prodejně.

Showroom v tabletu

Ve spolupráci se ŠKODA AUTO jsme v roce 2016 připravili komplexní sadu prototypů inovativních zařízení pro koncept digitálních showroomů. Prototypy zahrnovaly komplexní funkcionalitu, která posloužila pro demonstraci konceptu i pro sběr zpětné vazby při provedených uživatelských testováních. Následně jsme do světa vypustili i aplikaci Digital Showroom pro tablety. Ta je nasazená v 18 prodejnách napříč 12 státy Evropy. Umožňuje zákazníkovi s pomocí tabletu či dotykového stolu nakonfigurovat vůz, který bude přesně vyhovovat jeho představám. Vůz si lze promítnout na videostěně v životní velikosti a následně podrobně prohlédnout. I když se klient okamžitě nerozhodne pro koupi, bude domů odcházet s naskenovaným QR kódem odkazujícím na konfiguraci, kterou si zvolil v showroomu.

Technologies
No items found.

Etnetera není jenom implementátor námi navržených řešení. Je to rovnocenný partner v procesu vývoje a podpory unikátního informačního systému. I přes občasné problémy při vývoji či turbulentní změny v požadavcích se společně vždy dostaneme k výsledku, který je pro ŠKODA AUTO cílový.

Pavel Kulíšek
koordinátor prodejní sítě, ŠKODA AUTO