We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

O2

Web apps and portals

Během dlouhodobé spolupráce s O2 sahající až do roku 1999 se nám daří uspokojivě přinášet širokou škálu digitálních služeb. Od B2B portálu pro firemní zákazníky, přes web O2.cz, zábavu na webu a v telefonu v podobě O2TV až po věrnostní program O2 Výhody.

Digitální televize

O2 TV má webovou i mobilní aplikaci pro Android a iOS.

Web & O2 Výhody

Stojíme za webem O2.cz a za programem O2 Výhody.

Správa mobilních služeb

Přehledná správa služeb desítkám tisíc firemních zákazníků na jednom místě.

Společná cesta od roku 1999

Těsně před začátkem nového tisíciletí jsme navázali spolupráci s O2 (tehdy Eurotel) a postupně jsme pro klienta vytvořili privátní web pro tisíce zákazníků a také realizovali oficiální webové stránky, které provozujeme doposud a které mají milion návštěv měsíčně. V roce 2008 jsme vytvořili kompletní věrnostní program O2 Extra (nyní O2 Výhody), ve kterém jsme řešili kompletní dodávku služeb, včetně webu, mobilní aplikace i aplikace pro partnery. Pro firemní zákazníky O2 jsme vytvořili v roce 2012 v rekordně krátkém čase robustní B2B portál s mnoha integracemi. Firmy v něm mohou jednoduše nakupovat telefony, SIM s tarify a službami, ale i notebook, tablety nebo modemy. Portál tak pomohl několika desítkám tisíc firmám automatizovat procesy.

Technologies
Kotlin
Swift
JavaScript
Scala

Televize všude s sebouV Etneteře také stojíme za projektem O2 Videotéka a O2 TV pro několik platforem. Stojíme za celým frontendem a při tvorbě jsme použili webový framework Play a programovací jazyk Scala, přičemž backend je napojený přímo na O2 a partnera nangu.tv. Provozujeme i slovenskou mutaci aplikace.

Na naší dlouholeté spolupráci si asi nejvíce vážím velmi otevřené komunikace a toho, že se nám daří navazovat spolupráci v týmech na úrovni konkrétních lidí a ne jen projektů nebo rolí. To nám umožňuje průběžně weby a mobilní aplikace O2 rozvíjet a také čelit mnohým výzvám digitální transformace.

Aleš Krejčí
Digital Innovation Manager, O2 ČR