ČSOB

Mobile applications
Analytic services
UX/UI
Consultation

Od mobilní aplikace a webové administrátorské konzole přes datovou analytiku, zátěžové a penetrační testování. Pomáháme ČSOB technologicky inovovat a rozvíjet služby nové generace, především mobilní aplikace DoKapsy od ČSOB a také virtuální asistentku Kate.

Více než jen bankovní aplikace

pro Android a iOS.

Komplexní webová analytika

pomocí Adobe Analytics.

Virtuální asistentka Kate

a naše spolupráce na vývoji.

Balík funkcí DoKapsy

V Etneteře vyvíjíme mobilní aplikaci DoKapsy od ČSOB, která je určená pro kohokoliv - i klienty jiných bank. Uživatelé  mohou vyžívat pestré množství funkcionalit jako je placení za parkování, koupi jízdenek či placení za tankování. Zobrazení všech disponibilních karet, historie provedených transakcí nebo nastavení limitů nebylo snadnější. Uživatelé mohou do aplikace nahrát karty z věrnostních programů, aby je měli přehledně na jednom místě. Dodané řešení splňuje vysoké standardy ČSOB na zabezpečení a lze se tak přihlásit funkcemi Touch ID, Face ID nebo klasickým PINem.

Etnetera navíc spolupracuje na vývoji chytré virtuální asistentky Kate přímo pro mateřskou skupinu KBC Group.

Technologies
Kotlin
Swift
Adobe Analytics
Figma

Spolupráce firem z Etnetera Group

Firmy ze skupiny Etnetera Group spolupracují na projektu DoKapsy od ČSOB dlouhodobě. V Etneteře jsme si vzali pod svá křídla softwarový vývoj. Etnetera Activate pak provádí frontendová měření nad Adobe Analytics a UX/UI design aplikace. Kolegové z Etnetera Sense pak na projektu spolupracují konzultačně.