We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

Datart

E-commerce solutions

Od roku 2005 jsme byli hlavním partnerem klienta DATART v oblasti e-commerce. Byli jsme realizátorem a správcem úspěšného e-shopu v České republice a na Slovensku s integrací na back-endové systémy mateřské společnosti HP Tronic.

Mezinárodní platofrma

pro český a slovenský trh.

5-10 milionů návštěvníků

měsíčně.

Integrace

se systémy klienta.

Komplexní e-commerce řešení

Od začátku spolupráce s klientem Datart (prosinec 2005) jsme společně nabídli zákazníkům komfortní nákup prostřednictvím vlastního e-shopu, který je dostupný v České republice i na Slovensku. V Etneteře jsme museli zvládnout dodat řešení, které zvládá 5 až 10 milionů návštěvníků a zároveň až 100 milionů pageviews měsíčně. V e-shopu Datart.cz jsme vytvořili katalogy produktů, platební centrum, nástroje pro cenotvorbu a online marketing, propojení s call centrem či zákaznickou podporou, ale i nástroje pro analýzu prodejů a propojení e-shopu s interními systémy.

V letech 2017 až 2018 vznikla nová generace e-shopu plně integrována se systémy HP Tronic.

Technologies
JavaScript
Spring Boot
MongoDB