Direct pojišťovna

Mobile applications
Analytic services
Consultation

Naše spolupráce s pojišťovnou Direct začala poměrně rychle. Za krátkou dobu jsme se dostali na stejnou vlnu a byli jsme tak schopní společně vytvořit nativní mobilní self-care pojišťovací aplikaci v rekordním čase. Díky ní je tak Direct první pojišťovnou na trhu, která má aplikaci, v níž si může všechno zařídit zákazník zcela samostatně.

Vývoj za 3,5 měsíce

jsme zvládli díky oboustranné shodě a agilnímu přístupu.

Self-care nativní aplikace

umožňuje zákazníkovi sjednat pojištění na pár kliknutí.

Časté aktualizace

každých 14 dní zajišťují nové funkce i stabilitu.

Nastoupení do rozjetého vlaku

Projekt jsme přebírali po původním dodavateli v červnu 2021 a čekala nás obrovská výzva, protože jsme museli za rekordní čas vyvinout nativní aplikaci. Díky lidskému přístupu, otevřené komunikaci a agilnímu řízení se našemu týmu, dedikovanému přímo pro Direct, za tři a půl měsíce podařilo dodat kompletní front-end tak, abychom mohli v září 2021 aplikaci publikovat. Navíc jsme společně s Directem uvedli do aplikace nové funkcionality, které na trhu doposud nebyly - třeba zelenou kartu dostupnou i offline. Stejně tak dokážeme rychle reagovat díky dedikovanému klientskému týmu na mimořádné události a v řádu hodin do aplikace implementovat nové funkce.

Technologies
Kotlin
Swift

Pravidelné aktualizaceNeustále pracujeme na nových funkcionalitách, ale i stabilitě aplikace. Několikrát do měsíce tak uživatelům odesíláme pravidelné aktualizace - třeba funkci Nafoť a jeď. Její princip spočívá v tom, že registrovaný i neregistrovaný uživatel nafotí automobil ze všech stran a jednoduše si jej pojistí přímo v aplikaci díky několika kliknutím. Díky spolupráci s Etnetera Activate navíc dokážeme klientovi poskytnout i poskytnout i podrobná data o chování uživatelů včetně jejich interpretace.

Myslím si, že obě strany do toho daly maximum a na začátku byla spolupráce velice intenzivní i kvůli tomu, že Etnetera projekt přebrala po původním dodavateli. Všechno se nakonec podařilo a dopadlo dobře, což bylo způsobené i vzájemnou chemií a nadšením do projektu.

VERONIKA STANÍČKOVÁ
projektová manažerka, Direct