We’ve baked cookies.
Want to have some with us
?

Mmm, they smell great! We've baked cookies on our website, and we'd love for you tohave some with us. We use them not only to keep our website working properly, butalso to anonymously analyse data on where you munch on our site. So, would you like some?

Want to know the ingredients? Check out our recipe.
You want to know the ingredients? Check out our recipe.

Fortuna

Web apps and portals
Mobile applications

Od roku 2009 společně udržujeme sázkový business na technologické špičce a přinášíme tak kvalitní zážitek celé řadě uživatelů, ať už se jedná o web nebo mobilní aplikaci.

Agilní tým

dedikovaný pro klienta.

Web i mobilní appka

pro iOS a Android.

LIVE sázky

a poslední trendy.

Na začátku hrál prim web

Naše spolupráce s Fortunou začala jednoduše - v roce 2009 správou webových stránek. Už o rok později jsme ale společně vytvořili něco, co tehdy na trhu chybělo - LIVE sázení pro web i telefon. Služba dokonce získala ocenění Internet Effectivness Awards. V roce 2011 zamířilo "živé" sázení i na polský trh a v Etneteře jsme implementovali nový korporátní web celé Fortuna Group.

Kromě klasických prací jsme s Fortunou v roce 2013 čelili masivním DDoS útokům. Společně jsme eliminovali dopady distrubuovaného útoku a odvrátili riziko vysokých ztrát. Naštěstí se jednalo jen o výjimečný stav a mohli jsme pokračovat dále. Při olympiádě v Soči tak mohl bez problému web trhnout rekordní návštěvnost - 300 000 za den a 10 000 v jeden okamžik.

Technologies
No items found.

V průběhu roku 2016 dorazila na trh mobilní aplikace Fortuna pro Android a iOS z naší dílny. Přihlášení už tehdy probíhalo přes otisk prstu, dostupné byly (a jsou) živé přenosy, podrobné statistiky, okamžité přijetí ticketu či notifikace. A sázet lze přes aplikaci téměř na cokoliv včetně motocyklů. formulí, dostihů nebo psích závodů. Aplikace je samozřejmě dostupná hned na několika evropských trzích.

V úzké spolupráci s týmem společnosti Etnetera se nám daří držet krok se všemi velkými světovými hráči na poli internetového sázení a pořádně zatápět lokální konkurenci na všech trzích, kde legálně působíme.

Ladislav Wiedermann
bývalý Head of Digital, Fotuna