Interní aplikace | Etnetera

Interní aplikace

Dáme vám důvod, proč si nastavit intranet jako homepage.

Nejčastější důvod střetů mezi IT a marketingovým oddělením na 8 písmen? Intranet. Postaráme se o tom, aby vám při podobných hádankách nenaskakovala husí kůže

Už na startovní čáře přebereme štafetový kolík a zajistíme hladký průběh komunikace mezi všemi stranami. Nebrzdí nás příručky procesního řízení. V řádech měsíců vyřešíme problém, který vás trápí roky.

Recept na intranety

Jak připravit intranet tak, aby vašim lidem skutečně chutnalo? Jako ingredience si připravíme vysoký výkon, bezpečnost a příjemné uživatelské rozhraní. Během vaření přidáme úložiště dokumentů a informační portál o aktuálním dění ve firmě. Na závěr dochutíme jídelními lístky restaurací z okolí, telefonním seznamem a fotobankou "cool fotek do prezošky". Podáváme za tepla.

Spuštění není cílovou páskou. Vyhodnocujeme, co lidé na intranetu dělají a co je baví. Konzultujeme úspěšnost naplnění vašich očekávání a cílů do systému vložených, stejně tak vaše plány pro budoucí rozvoj. Reagujeme na opravdové potřeby uživatelů, které často odhalí až jeho reálné užívání. Na základě všech těchto podnětů intranet soustavně rozvíjíme, a to i v ve dlouhých časových periodách.

Související reference

Naše zkušenost
v této oblasti

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.