Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Největší mobilní projekt v ČR

Mobilní aplikace

Jako dlouhodobý partner ŠKODA AUTO spolupracujeme na komplexní mobilní aplikaci pro uživatele vozů ŠKODA, která sjednotila všechny hlavní aplikace české automobilky do jedné. V rámci realizace se jedná o největší projekt mobilního vývoje nejen v rámci Volkswagen Group, ale i obecně v regionu střední Evropy. Vývoj řídíme plně agilně ve frameworku LeSS pro vyškálovaný scrum.

Největší mobilní vývoj

v regionu střední Evropy.

30 tisíc recenzí

a 4,3 hvězdy v App Store.

All-in-One

aplikace.

Nastavení LeSS i technologický leadership

Na nové generaci aplikace pro řidiče vozů ŠKODA spolupracujeme s klientem ŠKODA AUTO i dalším dodavatelem. V nejvytíženější fázi pracovalo na projektu na sto lidí. Pro dodání aplikace a její následný rozvoj tak bylo nutné dobře nastavit synchronizaci mezi desítkami vývojářů, scrum masterů i analytiků napříč dodavateli. Kromě nastavení projektového řízení jsme se také zásadně podíleli na doporučení o technologickém směru (architektuře) projektu, v jehož jádru je využití chytrých funkcí elektrických vozidel.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Tři aplikace v jedné

Nejzásadnějším úkolem v projektu pro ŠKODA AUTO bylo spojit tři samostatné aplikace (ŠKODA Connect, myŠKODA app, OneApp) do jedné - MyŠKODA. Kromě standardních odlišností mobilních platforem se navíc jednotlivé modely vozů ŠKODA mohou připojovat odlišnými způsoby, což musíme v aplikaci chytře řešit.

Aplikace MyŠKODA je dalším milníkem v digitalizaci vozů ŠKODA i českého automotive segmentu. Oceňujeme technologické i projektové know-how, které do tak rozsáhlého projektu vložila právě Etnetera a věříme, že aplikace MyŠKODA bude pro řidiče všech modelů ŠKODA platformou zvyšující bezpečnost jízdy i řidičský komfort,

Martin Preusker
mluvčí ŠKODA AUTO a. s.