Více než dlouhodobá spolupráce

Webové aplikace a portály

Naše spolupráce s klientem Annonce je stejně stará jo sama Etnetera. Během desítek projektů jsme od šustění papírových novin přešli ke kompletnímu online servisu. V současné době se jedná o e-shop na vkládání placených inzerátů, který prošel fází redesignu

Od papíru k webu

Při popisování práce pro klienta Annonce se musíme pustit daleko do historie. Na začátku jednadvacátého století jsme spustili příjem inzerátů přes SMS a Annonce tak získala silnou konkurenční výhodu na několik let dopředu. A mimochodem, SMS inzeráty fungují dodnes. V roce 2003 jsme následně spustili i zvláštní formu e-shopu, kde mohli uživatelé vkládat placené inzeráty.

Kvůli poklesu zájmu o tisk jsme sev roce 2005 pustili do analýzy potřeb internetových zákazníků a připravili jsme projekt redesignu celé webové služby, což vyvrcholilo v říjnu 2007, kdy jsme spustili kompletně nový web, na kterém bylo možné strukturovaně vyhledávat a filtrovat inzeráty.

Použité
technologie
No items found.
Cesta pravidelných inovací

Po změně majitele v roce 2009 se Annonce vydává cestou pravidelných inovací, což je pro spolupráci klíčový přístup. Web prochází drobnou změnou korporátní identity, která se promítla do opětovného redesignu celého webu, který zahrnoval i responzivitu. Díky novému způsobu zadávání inzerce, designu a přehlednějšímu nákupu doplňkových služeb se zvýšil meziroční nárůst tržeb o 35 %.

V rámci dalších aktivit jsme se věnovali i optimalizaci a implemetaci lepších řešení. Vytvořili jsme validaci e-mailových adres pro opravu překlepů, zefektivnili jsme mechanismus odesílání e-mailů, díky kterému se zvýšila doručitelnost téměř na 100 %. V roec 2016 vznikla Právní poradna k podávání dotazů specialistovi. Přidanou hodnotou byli články s radami, které se týkají nejčastějších právních problémů.

V roce 2019 jsme převedli provoz historických strojů na nový hardware pod správou VLTAVA LABE MEDIA.

S Etneterou spolupracuji od roku 2012 a lidi z jejich projektového týmu vnímám jako rovnocenné partnery. Nejen, že je na ně vždy spoleh, ale sedneme si i po lidské stránce, čehož si snad vážím ještě více.

Lenka Černá
bývalá výkonná ředitelka, Annonce