Annonce | Etnetera

Annonce

Za jediný měsíc na webu Annonce

400 000 registrovaných uživatelů
6 000 000 publikovaných inzerátů
12 500 000 prohlédnutých stránek

Objevte celý příběh

2019

Převedli jsme provoz z historických strojů na nový hardware pod správou VLTAVA LABE MEDIA.

2016

Právní poradna vznikla k podávání právních dotazů specialistovi. Důkladnou analýzou problému je nabídnuto řešení, které je (po souhlasu uživatele) možné zaplatit přes platební bránu Annonce. Přidanou hodnotou jsou články s radami, které se týkají nejčastějších právních problémů.

Vytvořili jsme validaci e-mailových adres pro opravu překlepů a zefektivnili jsme mechanismus odesílání emailů, díky kterému se zvýšila doručitelnost na 99 %. Neustále probíhá analyzování chování návštěvníků a zlepšování uživatelského rozhraní.

 

2015

Věnujeme se optimalizaci a krok po kroku se posouváme k maximálně jednoduché a uživatelsky příjemné službě. Trackujeme chování uživatelů, používáme A/B testování, které potvrdí naše hypotézy. Pak implementujeme lepší řešení. Odstraněním jediného kroku ve vkládání inzerátu zvedlo jeho průchodnost o 22 %.

2014

Nový způsob zadávání inzerce zahrnuje nový design a přehlednější nákup doplňkových služeb. To vede k meziročnímu nárůstu tržeb o 35 %. Takový výsledek předčil naše očekávání.

„S Etneterou spolupracuji od roku 2012 a lidi z jejich projektového týmu vnímám jako rovnocenné partnery. Nejen, že je na ně vždy spoleh, ale sedneme si i po lidské stránce, čehož si snad vážím ještě více.“

Lenka Černá – výkonná ředitelka

2012

Annonce prochází drobnou změnu korporátní identity. Ta se promítá do redesignu celého webu, který už je zcela responzivní.

„V Annonci jsem od roku 1998 a byl jsem i u začátku spolupráce s Etneterou. Cítím se být členem jejich týmu a hádám, že to funguje i obráceně. Ne vždy se vše dařilo, ale pokaždé jsme našli řešení a nikdy nebyl problém se na čemkoliv dohodnout.“

Michael Matyáš– ředitel digitálních a tištěných médií

2009

Mění se majitel Annonce a ta se vydává cestou pravidelných inovací. Tento přístup je pro spolupráci klíčový.

2007

V říjnu spouštíme kompletně nový web, který nově umožňuje strukturované vyhledávání a filtrování inzerátů.

2005

Zaznamenáváme pokles zájmu o tisk, který pro Annonci může mít vážný ekonomický dopad. Děláme analýzu potřeb internetových zákazníků a připravujeme projekt redesignu celé webové služby.

2003

Startujeme zvláštní formu e-shopu, možnost vkládání placených inzerátů.

2000

Spouštíme příjem inzerátů přes SMS a Annonce tak získává silnou konkurenční výhodu na několik dalších let. SMS inzeráty fungují dodnes.

1997

Naše spolupráce je stará jako sama Etnetera. Během desítek projektů jsme od šustění papírových novin přešli ke kompletnímu online servisu.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.