Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Multijazyčný webový portál

Webové aplikace a portály

Pro vlastníka a developera evropských průmyslových nemovitostí P3 jsme v Etneteře vytvořili multijazyčný portál pro vyhledávání logistických parků. Web jsme spustili v září 2019 a nadále pracujeme na dalších funkcionalitách, které ještě více zjednodušují vyhledávání parků a pomáhají poskytovat prvotřídní služby zákazníkům.

Dynamická prezentace

skladů.

Interaktivní mapy

s detailními informacemi.

3D náhledy

pro lepší orientaci.

Projekt pro klienta P3 jsme začali přetvářet směrem k dynamické prezentaci skladů tak, aby uživateli přinesl na jednom místě maximum relevantních a aktuálních informací a pomohl mu v jeho rozhodování o pronajmutí skladu v areálu klienta. Při vývoji jsme se zaměřili na funkcionality webu a možnosti jeho dalších rozvoje. Dominantním prvkem se staly interaktivní mapy doplněné podrobnými informacemi o dané lokalitě (celková a volná skladovací plocha, dopravní přístupnost, plánky hlal a areálů, vybavení, ...), a to i ve 3D náhledu.

Použité
technologie
No items found.